İGF

Kayseri Kocasinan’da Büyükşehir’le paylaşım toplantısı

Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı Memduh Büyükkılıç, Kocasinan Belediye Başkanı Ahmet Çolakbayrakdar’ı ziyaret etti. Başkanlar, Kocasinan’da yapılan ve yapılacak yatırımlarla ilgili paylaşım toplantısı gerçekleştirdi.

KAYSERİ (İGFA) – Kayseri’de kurumlar arasındaki birlikteliğin şehre bereket olarak yansıdığını vurgulayan Belediye Başkanı Ahmet Çolakbayrakdar, Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı Memduh Büyükkılıç’ı ağırladı.

Kocasinan ile ilgili paylaşım toplantısında bir araya gelen başkanlar, “Hep birlikte Kayserimizi, daha güzel ve daha yaşanabilir bir şehir haline getirmenin gayreti ve çabası içindeyiz” mesajı verdi. Emekleri ve desteklerinden ötürü Büyükşehir Belediye Başkanı Memduh Büyükkılıç’a teşekkür eden Başkan Çolakbayrakdar, çalışmaları uyum içerisinde sürdürdüklerini belirterek, daha yaşanabilir bir Kayseri ve daha keyifli bir şehir için hep beraber el birliğiyle çalışmaya devam edeceklerini söyledi.

Kayseri’nin ilçelerinde 2020 yılında yapılan çalışmaları değerlendiren Büyükşehir Belediye Başkanı Memduh Büyükkılıç, merkezdeki 5 ilçenin nüfus potansiyeline bağlı olarak beklentilerin farklı olduğunu belirterek, “16 ilçemizi bağrımıza basıyor ve beklentilerine cevap vermeye çalışıyoruz. Kocasinan bölgesinde ise açılması ve genişletilmesi yollar, ıslah edilmesi gereken boyutlar, yeni projeler, kentsel dönüşüm ile ilgili yapılması gereken çalışmalar olmak üzere bütün konuları ela aldık. Emeği geçen ve şehrine sevdalı ekiplerimize teşekkür ediyorum. Allah’ın izniyle durmak yok, koşmaya devam diyorum” dedi.
 

 

Daha Fazla Göster
Başa dön tuşu
Yandex.Metrica