İGF

Kayseri Kocasinan’dan yol yatırımı

Kayseri’nin Kocasinan Belediyesi, Erkilet Bulvarı’nı Bekir Yıldız Bulvarı’na bağlayan ve Karpuzatan, Keresteciler ile Mobilyacılar Sitesi’nin güzergahı olan bin 100 metre uzunluğunda 15 metre genişliğindeki Ayancık Caddesi’nin altyapı ve asfalt çalışmalarını tamamlayıp, vatandaşların hizmetine sundu.

Mehmet UZEL (KAYSERİ İGFA)
Kayseri’nin Kocasinan Belediye Başkanı Ahmet Çolakbayrakdar,  ‘Yol medeniyettir’  anlayışıyla hizmet atağını sürdürdüklerini ve her alanda olduğu gibi ulaşımda da Kocasinan’a çağ atlatmaya devam ettiklerini söyledi.

Fen İşleri Müdürlüğü’ne bağlı ekiplerin Ayancık Caddesi’ndeki yenileme çalışmalarını takip eden Başkan Çolakbayrakdar, altyapı ve asfalt çalışmalarını tamamlayarak, yolu vatandaşın hizmetine sunduklarını belirtti. İlçe genelinde yenileme çalışmalarını yoğun tempoda sürdürdüğüne dikkat çeken Başkan Çolakbayrakdar, “‘Yol Medeniyettir’ anlayışı ile Kocasinan’ın dört bir yanında yenileme çalışmaları yürüterek, ulaşımı daha konforlu hale getiriyoruz. Bu doğrultuda bulunduğu kritik konum nedeniyle Kayseri’nin trafiği rahatlatacak ve konforunu artıracak olan Oruçreis Mahallesi’ndeki Ayancık Caddesi’nde altyapı ve asfalt çalışmaları tamamlandı” dedi.

Başkan Çolakbayrakdar, Kocasinan’da ulaşımın kalitesini, konforunu ve güvenliğini artırarak yüksek standartlarda yol ve kaldırımları hizmete sunmak için çalışmaların aralıksız devam edeceğini de sözlerine ekledi.

Daha Fazla Göster
Başa dön tuşu
Yandex.Metrica