Genel

KBB Adayı Tahir Büyükakın’dan Körfez Ticaret Odasına ziyaret

KBB Adayı Tahir Büyükakın‘dan Körfez Ticaret Odasına ziyaret AK Parti Büyükşehir Belediye Başkan adayı Tahir Büyükakın, Körfez Ticaret Odası’nı ziyaret etti. Ziyarette Körfez Ticaret Odası Yönetim Kurulu, meclis ve komite üyeleri hazır bulundu. KBB Adayı Tahir Büyükakın‘dan… detaylar haberimizde…

KBB Adayı Tahir Büyükakın’dan Körfez Ticaret Odasına ziyaret

AK Parti Büyükşehir Belediye Başkan adayı Tahir Büyükakın, Körfez Ticaret Odasını ziyaret etti. Ziyarette Körfez Ticaret Odası Yönetim Kurulu, meclis ve komite üyeleri hazır bulundu. Körfez Belediye Başkanı İsmail Baran’ın da eşlik ettiği ziyarette AK Parti Büyükşehir Belediye Başkan adayı Tahir Büyükakın Kocaeli’de yapmak istediği projeleri ve çalışmalarını Körfez Ticaret Odası ile paylaştı.

“KTO ilimizin önemli değerlerindendir”

Meclis ve komite üyelerinin sorularını cevaplayan Büyükakın “seçildiğimiz takdirde ilimizin gelişmesi ve en iyi yerlere gelmesi için elimizden geleni yapacağız. Körfez Ticaret Odası ilimizin önde gelen değerlerinden ve sivil toplum kuruluşlarından biridir. gösterdiğiniz misafirperverlik için teşekkürlerimizi sunuyoruz” dedi. Körfez Ticaret Odası Başkanı Recep Öztürk ise Tahir Büyükakın’a adaylığının hayırlı olması temennisinde bulunarak, ziyaretten duyduğu memnuniyeti belirtti ve teşekkür etti.

Daha Fazla Göster
Başa dön tuşu
Yandex.Metrica