Genel

KEDFE Erzurum’u Tanıtım Günleriyle Kocaeli’ye taşıyor

KEDFE Erzurum’u Tanıtım Günleriyle Kocaeli’ye taşıyorDursun, önümüzdeki günlerde gerçekleşecek olan Erzurum Tanıtım Günleri’nin Dadaşlar’a yakışan bir organizasyon olması adına hummalı bir çalışma yaptıklarını belirtti. detaylar haberimizde…

KEDFE Erzurum’u Tanıtım Günleriyle Kocaeli’ye taşıyor

İlimizin aktif sivil toplum kuruluşlarından Kocaeli Erzurum Dernekler Federasyonu (KEDFE); Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı Tahir Büyükakın ve 12 ilçe belediye başkanına nezaket ziyaretinde bulundu.

KEDFE olarak yaptıkları faaliyetleri ve hayat geçirmeyi düşündükleri projeleri, belediye başkanları ile paylaşarak istişare eden KEDFE Başkanı Tekin Dursun; Erzurum’un sosyal, kültürel, yöresel faaliyetini Kocaeli’ye taşımanın gururunu ve mutluluğunu yaşadıklarını ifade etti.

Kocaeli’de yaşayan Erzurumlular olarak, birlik ve beraberliklerini pekiştirme adına sosyal faaliyetleri önemsediklerini kaydeden Dursun, önümüzdeki günlerde gerçekleşecek olan Erzurum Tanıtım Günleri’nin Dadaşlar’a yakışan bir organizasyon olması adına hummalı bir çalışma yaptıklarını belirtti.

Etiketler
Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı