Siyaset

Kefenli tosunlar Afrin operasyonunda başrolde olsun

Kefenli tosunlar Afrin operasyonunda başrolde olsun İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, AK Parti’ye destek için kefen giyip ‘Ölmeye geldik’ eylemi yapan kişilerin olası bir Afrin operasyonunda başrolde olması gerektiğini söyledi. Kefenli tosunlar Afrin operasyonunda başrolde olsun detaylar haberimizin içinde yer almaktadır…

Kefenli tosunlar Afrin operasyonunda başrolde olsun

“1 hafta içerisinde ne yapacağımızı göreceksiniz ifadelerinin ardından Milli Güvenlik Kurulu’nda da operasyona yeşil ışık niteliğinde ifadeler çıktı”

AKP Genel Başkanı ve Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan’ın “1 hafta içerisinde ne yapacağımızı göreceksiniz” ifadelerinin ardından Milli Güvenlik Kurulu’nda da operasyona yeşil ışık niteliğinde ifadeler çıktı. İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener de ‘Ölmeye geldik’ ifadeleriyle eylem yapan AKP’lileri gündeme getirerek konuya dahil oldu.

Akşener, sosyal medya hesabı Twitter’dan Afrin opersayonu ile ilgili olarak şunları yazdı:

“40 yaşını geçmemiş çocuklarının tamamının askere alınmasını ve Afrin harekatında başrolde olmasını talep ediyorum”

“Bütün siyasi partilerde; Ak Parti’de, MHP’de, CHP’de ve İYİ Parti’de hangi siyasi çocuğuna paralı askerlik yaptırmışsa, 40 yaşını geçmemiş çocuklarının tamamının askere alınmasını ve Afrin harekatında başrolde olmasını talep ediyorum.”

“…annelerinin dantelli masa örtüleriyle ölmeye ölmeye geldik diye bağıran şu kefenli tosunların da isim isim tespit edilip, mutlaka askere alınmasını ve Afrin operasyonunda başrolde yer almalarını tavsiye ediyorum”

“Özellikle “one minute” olayından sonra, annelerinin dantelli masa örtüleriyle ölmeye ölmeye geldik diye bağıran şu kefenli tosunların da isim isim tespit edilip, mutlaka askere alınmasını ve Afrin operasyonunda başrolde yer almalarını tavsiye ediyorum.”

“Öncelikle İncirlik üssünü kapatacaksın, Malatya’daki üssü kapatacaksın. Yüreğin yetiyorsa bunları yapacaksın”

“Afrin’e operasyon yapmak için öncelikle İncirlik üssünü kapatacaksın, Malatya’daki üssü kapatacaksın. Yüreğin yetiyorsa bunları yapacaksın; ondan sonra elin güçlü olarak bunlarla masaya oturursun.”

“Kuvvetli bir duyum bu. Şimdi devletimiz devreye girdi, çok da memnun, mutluyum. Araştırma yapıyorlar”

Akşener, ortaya attığı ‘silahlı eğitim kampları’ iddiasına ilişkin ise “Ben iddiamın arkasındayım tabii. Ama bunu ispatlayamam. Kuvvetli bir duyum bu. Şimdi devletimiz devreye girdi, çok da memnun, mutluyum. Araştırma yapıyorlar” ifadesini kullandı.

Daha Fazla Göster
Başa dön tuşu
Yandex.Metrica