Kültür-Sanat-Tarih

Ketencilere 11 Milyonluk Yatırım

Kartepe Belediye Başkanı Av.M. Mustafa Kocaman, göreve gelmesinden bu yana ilçeye kalıcı eserler kazandırmaya devam ediyor

Ketencilere 11 Milyonluk Yatırım

Kartepe Belediye Başkanı Av.M. Mustafa Kocaman, Ketenciler Mahallesi’nde yapılan Ketenciler Kültür Evi’nin çalışmalarını yerinde inceledi. 2955 metre kare alanda yapılan Ketenciler Kültür Evi 11 Milyon TL’ye mal olacak

KOCAMAN YERİNDE İNCELEDİ

Başkan Kocaman’ın seçim beyannamesinde yer alan, 2955 metre kare alanda yapılacak olan Ketenciler Kültür Evi, 11 Milyon TL’ye mal olacak.

MUHTEŞEM TESİS

Etüt Proje Müdürlüğü tarafından projelendirilen Ketenciler Mahallesi’nde yapımı hızla devam eden Ketenciler Kültür Evi, 451 metre kare kapalı alan olmak üzere toplam 2955 metre kare alanda yapılacak. Kültür evi içerisinde 3 oda, 2 sınıf, çok amaçlı salon, atölye, bebek odası, bay – bayan mescit, bay, bayan ve engelli wcleri bulunacak.

ETKİNLİKLERİN ADRESİ OLACAK

Ketenciler Kültür Evi’nin yapım çalışmalarını yerinde inceleyerek yetkililerden bilgi alan Kartepe Belediye Başkanı Av.M. Mustafa Kocaman “Kartepemize hem kültürel hem de ekonomik olarak değer sağlayacak olan Ketenciler Kültür Evi Projemizin çalışmaları hızla devam ediyor. 11 Milyon TL’ye mal olacak olan Kültür Evi 2955 metre kare alanda hizmet verecek. Çalışmaların tamamlanması ile kültür evi birçok dalda kültür-sanat çalışmalarının yegane adresi olacak” dedi.

Daha Fazla Göster
Başa dön tuşu
Yandex.Metrica