İGF

Kilis’te AK Parti’ye kırsalda yoğun ilgi

AK Parti Kilis İl Başkanı Av. Murat Karataş, yönetim kurulu üyeleriyle birlikte Kilis’e bağlı; Tahtalı, Doğançay, Duruca, Kuzuini, Beşenli ve Deliçay köylerini ziyaret etti.

KİLİS (İGFA) –  Kilis İl Genel Meclis Başkanı Şıh Mehmet Yalçın ve Merkez İlçe Başkanı Mehmet Nur Korkmaz’ın da hazır bulunduğu köy ziyaret programda, AK Parti Kilis İl Başkanı Av. Murat Karataş gündeme ve geleceğe dair istişarelerde bulundu. AK Parti’nin milletine hizmet yolunda emin ve kararlı adımlar ile yoluna devam ettiğini dile getiren Başkan Karataş, “Bakın işte halkımız görüyor. Gittiğimiz her yerde partimize olan bağlılığına şahitlik ediyoruz” dedi.

Kilis’in geleceğini inşa ettiklerini belirten İl Başkanı Karataş,“Köylerimize hizmet götürmenin gerekliliklerini en iyi bizler biliriz. Yaptığımız hizmetler karşılığında partimize olan teveccühü azalmadan artarak devam ediyor. Yaptığımız hizmetler hakkında bilgilendirmelerde bulunurken köylerimizin eksikliklerini öğreniyor ve istişarelerde bulunuyoruz. Köylere yapacağımız ziyaretler bundan sonra da devam edecek.  Şu iyi bilisin ki; Biz AK Parti olarak, köylümüzün,çiftçimizin,işçimizin, emekçimizin,vatandaşımızın yanında duruyoruz durmaya da devam edeceğiz. Durmak Yok Allah’ın izni ile yola devam diyoruz” diye konuştu.

Daha Fazla Göster
Başa dön tuşu
Yandex.Metrica