Sağlık

Kız arkadaşıyla yatağa girdikten 12 saat sonra hastanelik oldu

Kız arkadaşıyla yatağa girdikten 12 saat sonra hastanelik oldu İngiltere’de yaşayan 47 yaşındaki bir adam yeni kız arkadaşıyla ilk defa seviştikten sonra yaşamı kendisine kabus eden bir gece yaşadı. British Medical Journal’da yer alan habere göre adam ilk sevişmenin heyecanıyla penisini kırdı. Kız arkadaşıyla yatağa girdikten 12 saat sonra hastanelik oldu detaylar haberimizin içinde yer almaktadır…

Kız arkadaşıyla yatağa girdikten 12 saat sonra hastanelik oldu

İngiliz basını yeni kız arkadaşına yatakta “şov yapmak” isteyen 47 yaşındaki bir adamı konuşuyor. İngiliz The Sun gazetesinin saygın tıp dergisi BMJ’den alıntı yaparak okuyucularına sunduğu haberde 47 yaşındaki adamın yeni kız arkadaşıyla tutkulu bir biçimde seviştikten sonra başına gelenler anlatılıyor.

“…kız arkadaşıyla sevişen adam bir anda ‘kırılma sesi’ duydu”

İddiaya göre, kız arkadaşıyla sevişen adam birleşme anında bir anda “kırılma sesi” duydu. Fakat herhangi bir acı hissetmeden ve bunu önemsemeden erekte bir halde sevişmeye devam etti. Fakat seviştikten tam 12 saat sonra penisinde bir ağrı hisseden adam tuvalette idrarının kanlı olduğunu da fark etti.

“…birleşme sırasında çok sert bir şekilde kadının pelvis kemiğine vurunca kırılmış olmalı”

Hızla hastaneye giden adam acil servise alındı. Zira penisindeki kırık dolayısıyla penisinin neredeyse 3’te 2’si kan içindeydi. Doktorlar, “Penis cinsel birleşme sırasında çok sert bir şekilde kadının pelvis kemiğine vurunca kırılmış olmalı” ifadesini kullandı. Yapılan ultrason sonrasında kırığın tam noktası tespit edildi ve bir kan pıhtısı dolayısıyla penis dokusunda şişme meydana geldiği belirtildi. Kısa sürede ameliyata alınan adamın sağlık durumunun iyi olduğu belirtildi. The Sun’da yer alan habere göre hazırlanan raporda, “Erekte olan uzuv cinsel ilişki sırasında aniden sert bir şekilde çarpınca bu sakatlık meydana geldi” ifadesi kullanıldı.

Playboy dergisinin kurucusu Hugh Hefner yaşamını yitirdi

‘Doğal nedenlerle yaşamını yitirdiği’ belirtilen Playboy dergisinin kurucusu ve sahibi Hugh Hefner 91 yaşındaydı.

Playboy dergisi Hefner’ın ölümünü Twitter hesabından duyurdu. Hugh Hefner’in oğlu Cooper Hefner, pek çok kişinin babasının yokluğunu derinden hissedeceğini açıkladı.

Daha Fazla Göster
Başa dön tuşu
Yandex.Metrica