Sağlık

Kocaeli Barosu organ bağışı kampanyasına destek amaçlı stant açtı

Kocaeli Barosu organ bağışı kampanyasına destek amaçlı stant açtı Kocaeli Devlet Hastanesinin organ bağışı kampanyası Kocaeli Barosunun katkılarıyla Kocaeli Adliyesinde açılan organ bağışı standı ile devam etti. Kocaeli Barosu organ bağışı kampanyasına destek amaçlı stant açtı detaylar haberimizde…

Kocaeli Barosu organ bağışı kampanyasına destek amaçlı stant açtı

“…çok sayıda adliye personeli ve vatandaş organ bağışında bulundular”

Bağışçımız kartını aldı…
Katkıları için baro başkanına teşekkür…

Kocaeli Devlet Hastanesinin organ bağışı kampanyası aralıksız devam ediyor. Geçen hafta Kocaelispor Stadında açtığı organ bağışı stantlarıyla Türkiye’de bir ilki gerçekleştirerek büyük yankı uyandıran Kocaeli Devlet Hastanesi, bu kez de Kocaeli Adliyesinde stant açtı. Kocaeli Barosunun katkılarıyla açılan standa baroya kayıtlı avukatlar başta olmak üzere çok sayıda adliye personeli ve vatandaş organ bağışında bulunarak destek verdi.

“Hayata dair umut olmak üzere bu kampanyaya destek verdik”

Organ bağışına verilen destek sevindirdi…
Bağış formunu doldurdular…

Kocaeli Baro Başkanı Av. Bahar Gültekin Candemir düzenlenen kampanya ile ilgili olarak yaptığı açıklamada; Organ bağışı çok önemli. Organlarımızın toprağa değil umutla bekleyen kişilere verilmesi hayata bağışlanması gerekiyor. Hayata dair umut olmak üzere bu kampanyaya destek verdik, destek olmaya da devam edeceğiz” dedi.

Avukatların ve personelin desteği mutlu etti…

“Avukat ve adliye çalışanlarına gösterdikleri yoğun katılımdan dolayı teşekkür ediyoruz”

Kocaeli Devlet Hastanesi olarak organ bağışı konusunda çalışmaların aralıksız devam edeceğini belirten Kocaeli Devlet Hastanesi Organ Bağışı Birim Koordinatörü Melek Çetinkaya; “Çalışmalarımız neticesinde olabildiğince çok hastaya fayda sağlamayı amaçlıyoruz. Kocaeli Baro Başkanı Av. Bahar Gültekin Candemir başta olmak üzere bağışta bulunan tüm avukat ve adliye çalışanlarına gösterdikleri yoğun katılımdan dolayı teşekkür ediyoruz. Unutmamalıyız ki hayatta iken bırakacağımız en güzel miras yapacağımız organ bağışıdır dedi.

Daha Fazla Göster
Başa dön tuşu
Yandex.Metrica