Genel

Kocaeli Büyükşehir’den Gebze’deki projelere yakın mercek

Kocaeli Büyükşehir’den Gebze’deki projelere yakın mercek … Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreteri Balamir Gündoğdu, Gebze ilçesindeki projeleri yerinde inceledi. detaylar haberimizde…

Kocaeli Büyükşehir’den Gebze’deki projelere yakın mercek

KOCAELİ (İGFA)- Kocaeli Büyükşehir Belediyesi’nin Gebze ilçesinde sürdürdüğü projeleri yakından takip eden Genel Sekreter Balamir Gündoğdu, Gebze’nin gençlerine hizmet verecek olan Gebze Sporcu Eğitim Merkezi, ilçe merkezi ile Organize Sanayi Bölgesi arasındaki trafiği rahatlatacak TEM yan yollar, Gebze Futbol Sahası ve Alaeddin Kurt Stadı yenileme projelerini yerinde inceledi.

TEM yan yollardaki projenin Gebze için çok önemli olduğunu belirten Gündoğdu, “Burası Gebze ilçe merkezi ile Organize Sanayi Bölgeleri arasındaki ulaşım acısından çok önemli. Projenin inşasını etaplar halinde yapıp vatandaşlarımızın hizmetine açıyoruz. Proje ilerledikçe bölgedeki trafik daha rahatlıyor ve belli bir düzene giriyor” dedi.

Gezdiği her projeyi detaylı şekilde inceleyen Gündoğdu, projelerin işleyişi ve teknik bilgileri hakkında uzman personelden bilgi aldı.

Daha Fazla Göster
Başa dön tuşu
Yandex.Metrica