İGF

Kocaeli çocukları ‘Cumhuriyet’ için koşacak

29 Ekim Cumhuriyet Bayramı kutlamaları kapsamında Kocaeli Büyükşehir Belediyesi, 30 Ekim Cumartesi günü “Cumhuriyet Koşusu ve Çocuk Maratonu” yapacak.

KOCAELİ(İGFA)- Yapılacak maraton koşusuna tüm katılımcılar kayıtlarını Kocaeli Büyükşehir Belediyesi’nin resmi internet sitesi www.kocaeli.bel.tr üzerinden elektronik olarak yapabilecek.

30 Ekim Cumartesi günü yapılacak koşu için vatandaşlar, internet üzerinden kayıt işlemlerini gerçekleştirerek, İzmit merkezdeki SEKA Sporcu Eğitim Merkezi (SEKASEM) dahilinde kurulan Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Cumhuriyet Koşusu masasından 25-29 Ekim tarihleri arasında göğüs numaralarını alabilecek. Başvuru süresi 29 Ekim Cuma günü 17.00’ye kadar devam edecek.

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi tarafından 8’incisi düzenlenen Cumhuriyet Koşusu ve Çocuk Maratonu üç kategoriden oluşacak. 3 km Halk, 10 km Profesyonel ve 1 km’lik Çocuk Koşusundan oluşan organizasyon 30 Ekim Cumartesi günü 09.30’da Sekapark Oteli önünden başlayacak. Cumhuriyet Bayramı için Kocaeli Büyükşehir Belediyesi tarafından yapılacak koşuda amaç, atletizm sporunu yaygınlaştırarak bayram coşkusunu yaşamak. 3 km’lik koşuya Yarışlara, 7’den 70’e her yaş grubundaki koşucular ve bölgede yaşayan halk katılabilecek. Koşuya katılmak isteyenler Büyükşehir Belediyesi’nin 153 çağrı merkezinden veya 0 538 933 33 25 Organizasyon Koordinatörü Kubilay Parıltı’dan detaylı bilgiler alınabilir.

 

Daha Fazla Göster
Başa dön tuşu
Yandex.Metrica