Siyaset

Kocaeli halkını enayi yerine koyup onuruyla oynamayın

Kocaeli halkını enayi yerine koyup onuruyla oynamayın Kaman;İzmit‘i, Gebze‘yi ve hatta Beylikbağı’nı bilmeyenler bu kenti yönetemezler. Ve 31 Mart’tan sonra siyasette noktayı koyarlar. Biz Kocaeli‘yi çok iyi tanıyoruz ve halkımızın sorunlarını çok iyi biliyoruz” dedi. detaylar haberimizde…

Kocaeli halkını enayi yerine koyup onuruyla oynamayın

Kaman: “İzmit ve Gebze’yi bilmeyen siyasette noktayı koyar”
Dursun: “Beylikbağı halkını enayi yerine koyup onuruyla oynamayın”

STK’larla buluştular…

Millet ittifakı adeta Gebze‘de kamp kurdu. Değişim isteyen Gebze halkı her fırsatta Millet ittifakı adaylarıyla bir araya geliyor birlik beraberlik mesajları vermekten kaçınmıyorlar. Programlar dahilinde yine sabah Gebze‘nin en büyük mahallesi olan ve tapu sorunuyla yedi yıldır mücadele eden Beylikbağı‘nda STK‘larla, muhtar adaylarıyla ve mahallenin önemli aileleriyle kahvaltıda bir araya gelen CHP Kocaeli Milletvekili Tahsin Tarhan ve Millet ittifakı Büyükşehir belediye başkan adayı Dr. Serdar Kaman ile Millet ittifakı Gebze Belediye başkan adayı Av. Recep Dursun çok sert konuştu.

Dr. Serdar Kaman

“31 Mart Gebze’nin kurtuluş günü…”

Kahvaltılı toplantıda bir konuşma yapan Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkan adayı Dr. Serdar Kaman; İzmit‘i, Gebze‘yi ve hatta Beylikbağı’nı bilmeyenler bu kenti yönetemezler. Ve 31 Mart’tan sonra siyasette noktayı koyarlar. Biz Kocaeli‘yi çok iyi tanıyoruz ve halkımızın sorunlarını çok iyi biliyoruz” dedi. Kaman ayrıca; “Gebze başkan adayımız Recep Dursun kardeşim sizin için uzun yıllardır tapu sorunuyla ilgili mücadelenizde hep yanınızda omuz omuza oldu. Beylikbağı‘nın tapu sorununu çözecek tek kişidir. 31 Mart günü Gebze’nin kurtuluşu Recep Dursun ile olacaktır. Bizlerinde göreve gelmesi halinde Gebze sadece yaşama zorunluluğu olan bir yer değil marka kent olacaktır” dedi.

Av. Recep Dursun

“Halkımız, vurdumduymazlığın hesabını size soracaktır”

Toplantıda daha sonra konuşan Millet ittifakı Gebze Belediye başkan adayı Av. Recep Dursun‘da yaptığı konuşmada; “Gazetelere boy boy ilan verip tapu sorununu çözdük diyerek yalan söylemeyin. Bu insanları enayi yerine koyup onurlarıyla oynamayın. Çözülen hicbirşey yok. Bu temiz insanları kandıramazsınız” dedi. Dursun ayrıca; “7 yıldır bu tapu sorunuyla uğraşıyoruz, birçok kez eylemler yaptık. Konuşmak istedik… Ancak görmemezlikten geldiniz. Şimdi seçim zamanı ve makyajlı reklamlarla bu sorun çözülmüyor. Ve üstelik benim gibi aday olan hiçbir yetkisi olmayan mevcut yönetimin adayı çıkıp tapu sorununu çözdük diyemez, onun hiçbir yetkisi yok. Halkımız 31 Mart günü, 17 yıldır Gebze‘de yaptığınız vurdumduymazlığın hesabını size soracaktır. Allahın izniyle Gebze‘de ben Büyükşehirde de doktorumuz Serdar Kaman Kocaeli ve halkının rantçı ve yandaşlardan kurtuluşunun müjdeleyicisi olacaktır” dedi.

Daha Fazla Göster
Başa dön tuşu
Yandex.Metrica