Ekonomi

Kocaeli iş dünyası Büyükakın’a görüş ve önerilerini iletti

Kocaeli iş dünyası Büyükakın’a görüş ve önerilerini iletti Kocaeli iş dünyası, kentin gerek ticari gerekse sosyal hayatına yönelik görüş ve önerilerini AK Parti Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Tahir Büyükakın’a iletti. Kocaeli iş dünyası Büyükakın’a görüş ve önerilerini iletti detaylar haberimizde…

Kocaeli iş dünyası Büyükakın’a görüş ve önerilerini iletti

AK Parti Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Tahir Büyükakın, Kocaeli Ticaret Odası’na ziyaret gerçekleştirdi. KOTO Başkanı Necmi Bulut, Meclis Başkanı Akın Doğan, Yönetim Kurulu Başkan Yardımcıları Hüseyin Gezer, Volkan Yılmaz, Yönetim Kurulu Sayman Üyesi Mikail Kayacı, Yönetim Kurulu Üyeleri; Yusuf Ziya Uludüz, Abdurrahman Çuhadar, Murat Barış, Mehmet Akif Şen, Yusuf Erenkaya, Adnan Turan’ın meclis üyeleriyle birlikte ev sahipliği yaptığı ziyarete İzmit Belediye Başkanı Nevzat Doğan da katıldı.

Başkan Bulut: “tüccarımıza değer kazandırmanın gayretinde olacağız”

Kocaelili iş insanlarının katılımıyla fikir alışverişi atmosferinde gerçekleşen ziyarette, iş insanları kentin gerek ticari gerekse sosyal hayatına yönelik görüş ve önerilerini AK Parti Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Tahir Büyükakın’a iletti. Ziyarette konuklarına hitap eden KOTO Başkanı Necmi Bulut, “Öncelikle Mart ayında gerçekleştireceğimiz yerel seçimlerin başta ilimiz olmak üzere ülkemize hayırlar getirmesini temenni ediyorum. Çıktığınız bu yolda sizlere de başarılar diliyorum. Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreterlik görevinizde ilimize kattığınız sayısız projelerin ardından Bilecik Valiliği görevinizi de hakkıyla yaptığınızı biliyoruz. Bugün meclis üyelerimiz ile sizleri karşılamak istedik. Kent ekonomisine katkı sağlayan iş insanlarımızın sesi olma gayretindeyiz. Yerel seçimlerin ardından da yapacağımız ortak projeler ve etkinliklerle kentimize ve tüccarımıza değer kazandırmanın gayretinde olacağız. Yerel seçimlerin memleketimize hayırlar getirmesini temenni ediyoruz” dedi.

Büyükakın: “Kocaeli Ticaret Odamız güzel çalışmalara imza atıyor”

Kocaeli’nin ticaret geleceğiyle ilgili düşüncelerini paylaşan Büyükakın; Kocaeli Büyükşehir Belediyesi içinde çeşitli görevlerde bulundum ve Kocaeli’nin her noktasını biliyorum. Kocaeli Ticaret Odamız güzel çalışmalara imza atıyor. Kentimize, ticaretin önünü açan birçok değer ve proje kazandırdı. Başkanlarımız Necmi Bulut, Akın Doğan, yönetim kurulu ve meclisi nezdinde Kocaeli Ticaret Odası’nı kutluyorum. Gelecekte neler yapılacağı konusunda edindiğimiz karşılıklı tecrübeler ile birlikte kentimize ve tüccarlarımıza hizmet üretmekte sıkıntı çekmeyeceğiz. Bu bizim için büyük bir avantaj” dedi. Başkan Adayı Büyükakın, kent için projelerini de Kocaelili iş insanlarıyla paylaştı. İzmit Belediye Başkanı Nevzat Doğan da, Kocaeli iş dünyasına, Kocaeli’ye değer katan projeleri dolayısıyla teşekkür etti.

Daha Fazla Göster
Başa dön tuşu
Yandex.Metrica