Genel

Kocaeli Kuruçeşme’de sokaklar yenileniyor

İzmit Belediyesi’nin Kuruçeşme’de başlattığı yol bakım, onarım ve aydınlatma çalışmalarıyla sokaklar hem güvenli hem de ışıl ışıl olacak.

KOCAELİ (İGFA) – İzmit Belediyesi, kent genelinde gerçekleştirdiği yol, bakım ve onarım çalışmalarıyla sokakları çok daha güvenli ve estetik hale getirmeye devam ediyor. Bu kapsamda çalışmalarını titizlikle gerçekleştiren Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri, Kuruçeşme Doğan Mahallesi Hasan Atakan Caddesi’nde yol yenileme çalışmalarını başlattı. Çalışmaların tamamlanmasıyla bölge halkı yeni, güvenli ve konforlu yollara kavuşacak. 

Zamanla deforme olan parkeleri sökmekle çalışmayı başlatan ekipler, ardından yolda asfalt çalışması yapacak. Caddeyi baştan sonra yenileyecek olan ekipler, bölge esnafının mağduriyet yaşamaması adına çalışmaları kısa sürede bitirecek. Çalışmaların tamamlanmasının ardından uzun yıllardır bakımsız kalan kaldırımların yerine beton baskı kaldırım çalışması yapılacak. Ayrıca caddede aydınlatma çalışması yapılarak ışıl ışıl bir hale getirilecek. 

Daha Fazla Göster
Başa dön tuşu
Yandex.Metrica