İGF

Kocaeli’de ‘anne şehir’ katılımcıları pedal çevirdi


Kocaeli’de ‘Anne Şehir’ katılımcıları ve antrenörleri Çevre Koruma Haftası dolayısıyla çevre dostu ulaşım aracı bisiklet kullanarak, şehirde farkındalık oluşturdu.

KOCAELİ (İGFA) – Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Çevre Koruma Haftası etkinlikleri kapsamında bisiklet turu düzenledi. ‘Anne Şehir’ antrenörlerinin katılımıyla gerçekleştirilen etkinlikte, temiz çevrenin ve sağlıklı yaşamın önemine dikkat çekildi. Yaşanabilir temiz çevre ve sağlıklı bir hayat adına gerçekleştirilen bisiklet turu ile bireysel araçlar yerine bisikletle ulaşım teşvik edildi.

EGZERSİZLER AÇIK HAVADA YAPILACAK
Bisiklet turunun sonunda antrenörler tarafından yine sağlıklı yaşama dikkat çekmek adına spor egzersizleri yapıldı. Ayrıca pandemi nedeniyle uzun zamandır çevrim içi olarak gerçekleştirilen spor egzersizlerinin 14 Haziran’dan itibaren açık alanlarda yapılacağının müjdesi verildi. Egzersizlere çocuk, kadın ve 65 yaş üstü vatandaşların katılabileceği, açık hava egzersizlerine katılmak isteyenlerin 0262 318 27 25 Sekasem müdürlük ve 0262 318 27 29 Gebze no’lu telefondan başvuru yapması yeterli.

Daha Fazla Göster
Başa dön tuşu
Yandex.Metrica