Genel

Kocaeli’nde itfaiye ekipleri hazır

Kocaeli’nde itfaiye ekipleri hazır … FKOM Şube Müdürlüğü tarafından Kocaeli sahillerinde yürütülen KOSKEM faaliyetleri kapsamında cankurtaran olarak hizmet verecek. detaylar haberimizde…

Kocaeli’nde itfaiye ekipleri hazır

KOCAELİ(İGFA)-  Kocaeli Büyükşehir Belediyesi’ne bağlı  İtfaiye Dairesi Başkanlığı Önleme ve Eğitim Şube Müdürlüğü tarafından yeni personellere itfaiye eğitimi verildi. Eğitimi tamamlayan 3.grup göreve hazır hale geldi. 

Büyükşehir Belediyesi vatandaşların can ve mal güvenliği için 7 gün 24 saat itfaiye ekiplerini hazır tutuyor. Daha kalite bir hizmet için İtfaiye Eğitim Merkezi’nde (KOBİTEM) eğitim veren belediye tarafından yönlendirilen eğitmenler, Müdahale Aracı ve Merdivenli Araç eşliğinde yapılan tatbikatta, itfaiyecilerin olay yeri müdahale becerileri gözlemlendi. 

Eğitimlerini tamamlayan itfaiyeciler Müdahale Şube Müdürlüğüne bağlı ilimizin farklı noktalarındaki itfaiye istasyonlarında; ayrıca, AFKOM Şube Müdürlüğü tarafından Kocaeli sahillerinde yürütülen KOSKEM faaliyetleri kapsamında cankurtaran olarak hizmet verecek.

Daha Fazla Göster
Başa dön tuşu
Yandex.Metrica