Genel

Kocaelispor Başkanı Üzülmez başkan Hürriyet’i ziyaret etti

Kocaelispor Başkanı Üzülmez başkan Hürriyet’i ziyaret ettiHürriyet’e nezaket ziyaretinde bulunan Üzülmez, başkan Hürriyet’e üzerinde Fatma Kaplan Hürriyet yazan 41 numaralı sezonun ilk Kocaelispor formasını hediye etti. detaylar haberimizde…

Kocaelispor Başkanı Üzülmez başkan Hürriyet’i ziyaret etti

Kocaelispor Kulübü Başkanı Hüseyin Üzülmez ve yönetimi İzmit Belediye Başkanı Fatma Kaplan Hürriyet’e ziyarette bulundu.

Sezonun ilk forması başkan Hürriyet’e

Kocaelispor Kulübü Başkanı Hüseyin Üzülmez ve yönetimi, İzmit Belediye Başkanı Fatma Kaplan Hürriyet’e nezaket ziyaretinde bulundu. Üzülmez, başkan Hürriyet’e üzerinde Fatma Kaplan Hürriyet yazan 41 numaralı sezonun ilk Kocaelispor formasını hediye etti.

“Kocaelispor kentin markasıdır”

Kocaelispor Başkanı Hüseyin Üzülmez’in ve yönetiminin ziyaretinden duyduğu memnuniyeti dile getiren İzmit Belediye Başkanı Fatma Kaplan Hürriyet; “Kocaelispor bizim çok büyük bir değerimiz ve kentin markasıdır. İzmit Belediyesi olarak Kocaelispor’a gelir sağlayacak ve destek olacak projelerde birlikte çalışmaya hazırız. Kocaelispor’a yararlı olacak her türlü projeye imza atarız” diyerek Kocaelispor Başkanı Hüseyin Üzülmez ve yönetimine yeni görevlerinde başarılar diledi.

Daha Fazla Göster
Başa dön tuşu
Yandex.Metrica