Genel

Kocam başkasına yetecek durumda değil

Kocam başkasına yetecek durumda değil Kocası Ali Uğur Akbaş tarafından aldatıldığı iddia edilen ancak bunu sert bir dille yalanlayan Yeliz Yeşilmen’den yeni açıklama geldi. Kocam başkasına yetecek durumda değil detaylar haberimizin içinde yer almaktadır…

Kocam başkasına yetecek durumda değil

Şarkıcı Yeliz Yeşilmen, Şubat 2010’da iş adamı Ali Uğur Akbaş ile nikah masasına oturmuş, Haziran 2010’da kızı Asya’yı, Ağustos 2015’te oğlu Birbey’i dünyaya getirmişti. Geçen günlerde ihanete uğradığı söylenen Yeliz Yeşilmen, dedikoduculara yine ateş püskürdü. Yeşilmen, aldatılma iddialarıyla ilgili olarak şunları söyledi: “Ortada ne ayrılık var, ne de boşanma. Bu oyunlara gelmem. Kocam her konuda bana yetişmekten başkasına yetecek bir durumda değil! Ayrıca ben de para kazanıyorum, sadece kocamı yemiyorum. Aldatılsam asla affetmem” dedi.

Geride bıraktığımız günlerde bir magazin programında kocası Ali Uğur Akbaş‘ın kendisini aldattığı ve bir kadınla internet üzerinden çıplak fotoğraflarını paylaştığı yönünde haberlerine rastladığımız Yeliz Yeşilmen, bir süre sessiz kaldıktan sonra sosyal medya hesabı üzerinden bir video paylaşmış ve yapılanların ailesine karşı bir saldırı olduğunu böyle bir yazışmanın ya da çıplak fotoğraf paylaşımının gerçekleşmediğini söylemişti.

Daha Fazla Göster
Başa dön tuşu
Yandex.Metrica