Genel

KOMECE yönetimi İzmit Belediye Başkanı Hürriyet’i ziyaret etti

KOMECE yönetimi İzmit Belediye Başkanı Hürriyet’i ziyaret etti … Cemiyet başkanı Bahar Kaymakçı Erdoğan yeni bir oluşum içinde olduklarını ve cemiyetin hedefleri ile amaçlarını İzmit Belediye Başkanı Av. Fatma Kaplan Hürriyet’e anlattı… detaylar haberimizde…

KOMECE yönetimi İzmit Belediye Başkanı Hürriyet’i ziyaret etti

Kocaeli Medya Mensupları Cemiyeti yönetim kurulu üyeleri İzmit Belediye Başkanı Av. Fatma Kaplan Hürriyet’i makamında ziyaret etti.

Kocaeli Medya Mensupları Cemiyeti yönetim kurulu üyeleri İzmit Belediye Başkanı Av. Fatma Kaplan Hürriyet’i makamında ziyaret etti. Ziyarette cemiyet başkanı Bahar Kaymakçı Erdoğan, başkan yardımcısı Ufuk Bagan, Türkiye Gazeteciler Federasyonu ve KOMECE yönetim kurulu üyesi Levent Altun, KOMECE yönetim kurulu üyeleri Meral Uçarı, Hayati Özzeren ve Soner Kılıç hazır bulundu.

Komece hedeflerini anlattı…

Kocaeli Medya Mensupları Cemiyeti’nin gerçekleştirdiği ziyarette cemiyet başkanı Bahar Kaymakçı Erdoğan yeni bir oluşum içinde olduklarını ve cemiyetin hedefleri ile amaçlarını İzmit Belediye Başkanı Av. Fatma Kaplan Hürriyet’e anlattı. Başkan Hürriyet’e KOMECE yönetimine çıktıkları bu yolda başarılar dileyerek hayırlı olsun temennisinde bulundu.

Daha Fazla Göster
Başa dön tuşu
Yandex.Metrica