Genel

KOMECE’den KARBAFED’e ziyaret

KOMECE’den KARBAFED’e ziyaret … Başkanı olduğunuz KARBAFED’in sosyal sorumluluk projelerini yerinde buluyorum. Ayrıca kültürlerin kaynaşması ve buluşması konusundaki çalışmalarınız takdire değer” dedi. detaylar haberimizde…

KOMECE’den KARBAFED’e ziyaret

Kocaeli Medya MensupIarı Cemiyeti başkan ve yöneticileri, KARBAFED başkan ve başkan yardımcısı tarafından ağırlandı

Kocaeli Medya Mensupları Cemiyeti Başkanı Bahar Kaymakçı Erdoğan, Başkan Yardımcısı Ufuk Bagan ve Yönetim Kurulu Üyesi Mecit Ünal, Kocaeli Artvin Batum ve Havalisi Dernekleri Federasyonuna ziyarette bulundu.

KARBAFED’in İzmit Doğu Kışla Gençlik Merkezi’nde bulunan federasyon merkezinde gerçekleşen buluşmaya KARBAFED Başkanı Mikail Kalyoncu ve Basından Sorumlu Başkan Yardımcısı Selçuk Çelebi ev sahipliği yaptı.

KOMECE Başkanı Bahar Kaymakçı Erdoğan, KARBAFED’in faaliyetlerini yakından takip ettiklerini belirterek, “Sayın Başkan, sosyal sorumluluk projelerinizi yerinde buluyorum. Ayrıca kültürlerin kaynaşması ve buluşması konusundaki çalışmalarınız takdire değer” dedi.

Federasyonlarına yapılan ziyaretten duyduğu memnuniyeti ifade eden ve teşekkürlerini sunan KARBAFED Başkanı Mikail Kalyoncu da, “Sayın Bahar hanım. Bizlerin faaliyetlerini kamuoyuna duyuran da siz basın mensuplarısınız. Kamuyu bilgilendirme ve aydınlatma konusunda çalışmalarınızı bizler de takip ediyoruz. Bu anlamda başarılarınızın devamını diliyorum” diye konuştu.

Daha Fazla Göster
Başa dön tuşu
Yandex.Metrica