Genel

Körfez Girişimci Esnaf Kadınlardan Sarıdoğan’a destek

Körfez Girişimci Esnaf Kadınlardan Sarıdoğan’a destek Sarıdoğan; “Ekonominin yanı sıra, kadınlarımız için iş ve günlük hayatın stresinden uzaklaşması adına; spor salonları, kafeteryalar ve eğitim salonları gibi alanların yer aldığı sosyal tesisler inşa edeceğiz” dedi. detaylar haberimizde…

Körfez Girişimci Esnaf Kadınlardan Sarıdoğan’a destek

Saadet Partisi Körfez Belediye Başkan adayı Recep Sarıdoğan, Körfez Ağadere Caddesi’nde esnaflık yapan kadın girişimcilerle bir araya geldi.

Projeleri yoğun ilgi gördü…

Körfez’e yeni bir soluk getirmek adına yola çıkan ve seçimlere renk katan Saadet Partisi Körfez Belediye Başkan adayı Recep Sarıdoğan; Körfez’in en işlek caddelerinden olan Ağadere Caddesi’nde esnaflık yapan genç girişimciler ile birlikte akşam yemeğinde buluştu.

“İş kadınlarımızı ve esnaflarımıza sürekli destek sağlayacağız”

Genç iş kadınları ile Körfez’in geleceği ile ilgili fikir alış-verişinde bulunan Recep Sarıdoğan, kadınların hayatın her alanında aktif olmasının önemli olduğunu vurguladı. Körfezli vatandaşlar ve esnaflar için önemli projeler hazırladıklarını dile getiren Sarıdoğan, “İş kadınlarımızı ve esnaflarımıza sürekli destek sağlayacağız. Üretimin yanı sıra, açacağımız kreşler ile de çocuğu olan kadınlarımızın gönülleri rahat bir şekilde çalışması adına yardımcı olacağız.

“…spor salonları, kafeteryalar ve eğitim salonları…”

Çalışmayan ve evlerinde oturan kadınlarımıza da mahallelerde yapacağımız fason üretim ya da konfeksiyon gibi atölyelerle iş imkanı vereceğiz. Ekonominin yanı sıra, kadınlarımız için iş ve günlük hayatın stresinden uzaklaşması adına; spor salonları, kafeteryalar ve eğitim salonları gibi alanların yer aldığı sosyal tesisler inşa edeceğiz” şeklinde konuştu.

Kadın girişimciler, Recep Sarıdoğan’ı ilgi ile takip ederken gerçekleştirilen sohbet ve projeler için de teşekkür ederek seçimlerde destek vereceklerini açıkladılar.

Daha Fazla Göster
Başa dön tuşu
Yandex.Metrica