Ekonomi

Körfez Ticaret Odası Aday adaylarını ağırlamayı sürdürüyor

Körfez Ticaret Odası Aday adaylarını ağırlamayı sürdürüyor Körfez Belediye başkan aday adayları Şener Söğüt ve Nesrin Duran Körfez Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanı, yönetim ve meclis üyelerini ziyaret etti. Körfez Ticaret Odası ziyaretleri kabulünü… detaylar haberimizde…

Körfez Ticaret Odası Aday adaylarını ağırlamayı sürdürüyor

Körfez Ticaret Odası 2019 yerel seçimleri yaklaşırken; Körfez ilçemizde siyasi partilerin Belediye başkan aday adaylarını ağırlamaya devam ediyor. Bu kapsamda Körfez Belediye başkan aday adayları Şener Söğüt ve Nesrin Duran Körfez Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanı, yönetim ve meclis üyelerini ziyaret etti.

Şener Söğüt ve Nesrin Duran konuk oldu…

Körfez Ticaret Odası 2019 yerel seçimleri yaklaşırken aday adaylarını ağırlamaya devam ediyor. Bu kapsamda Körfez Belediye başkan aday adayları Şener Söğüt ve Nesrin Duran Körfez Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanı, yönetim ve meclis üyelerini ziyaret etti.

Aday adayları KTO yöneticilerine kendileri tanıtarak neden bu göreve talip olduklarını anlattılar…

Seçimlerin yaklaşması ile seçim çalışmalarını hızlandırdıklarını vurgulayan aday adayları KTO yöneticilerine kendileri tanıtarak neden bu göreve talip olduklarını anlattılar. Körfez Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanı Recep Öztürk aday adaylarına yaptığı konuşmada ziyaretlerden duyduğu memnuniyet dile getirerek; bunun bir hizmet yarışı olduğunu önemli olanın Körfez İlçesinin en iyi şekilde yönetilmesi olduğunu vurgularken aday adaylarına başarılar diledi. Samimi bir havada geçen aday adayları ziyaretleri toplu fotoğraflarla son buldu.

Daha Fazla Göster
Başa dön tuşu
Yandex.Metrica