Ekonomi

Körfez Ticaret Odası Meclis ve Komiteler toplantısı

Körfez Ticaret Odası Meclis ve Komiteler toplantısı Körfez Ticaret odası Ekim Ayı Meclis Toplantısı ve komiteler müşterek toplantısı çok yoğun bir katılımla gerçekleştirildi. Yapılan toplantıların ardından komiteler verilen yemek organizasyonunda bir araya geldi. Körfez Ticaret Odası Meclis ve Komiteler toplantısı detaylar haberimizde…

Körfez Ticaret Odası Meclis ve Komiteler toplantısı

Körfez Ticaret odası Ekim Ayı Meclis Toplantısı ve komiteler müşterek toplantısı çok yoğun bir katılımla gerçekleştirildi. Yapılan toplantıların ardından komiteler verilen yemek organizasyonunda bir araya geldi. Körfez Ticaret Odası Yüksek İstişare Kurulu, disiplin kurulu, ihracat komisyonu üyeleri ve Deniz Ticaret Odası Başkanı Veda Doğusel’in katılımı ile akşam saatlerinde yapılan meclis toplantısının resmi oturumu bittikten sonra komiteler müşterek toplantısına geçildi.

Körfez Ticaret Odası Genel Sekreteri Kenan Mintaş’ın Emekliye Ayrılması Nedeni ile Plaket Takdimi Yapıldı

Komiteler sektör sorunları ve komite çalışmalarını anlattı…

Pek çok komite üyesinin söz almasıyla gerçekleştirilen toplantıda 3. Komite adına Söz Alan İsmail Hakkı Karaloğlu sektör sorunlarını, 13. Komite Adına Söz Alan Komite Başkanı Ozan Yıldırım özel eğitim alan çocuklar için gerçekleştirecekleri projeler ile ilgili, 15. Komite Adına Söz Alan komite başkanı sayın Ayşe Hacet Aşar imar barışı ile ilgili, 5. komite adına söz alan sayın Ahmet Kaya yerli üretim gıda etiketi ile ilgili sunumlarını gerçekleştirdiler.

KTO’da yüksek istişare kurulu, disiplin kurulu ve ihracatçılar komisyonu çok aktif…

Komiteler müşterek toplantısı kısmında komite sunumlarından sonra söz alan Yüksek İstişare Kurulu üyesi Recep Durul Körfez Ticaret Odası ekibine böyle bir kurulun kurulmasından duydukları memnuniyeti aktarırken kurul olarak nasıl çalışmalar yapacakları ile ilgili bilgilendirmelerde bulundular. Disiplin Kurulu adına söz alan Hakan Gürses ise disiplin kurulu olarak temennimiz Tüm üyelerimizin meslek onuruna veya meslek düzen ve geleneklerine uyması ve Disiplin kurulumuzda oda üyelerimizden hiçbirine menfi bir karar alınmamasıdır” dedi. Son olarak söz alan ihracatçılar komisyonu üyesi Bilal Tomba “Körfez Ticaret Odası olarak amacımız ihracat yapmak isteyen üyelerimizin yanında olmak ve bu süreçte verilebilecek her türlü desteği vermek olacaktır” Dedi.

2000-2005 yılları arasında mecliste görev alan Şeref Yalçınkaya’ya plaket takdimi yapıldı

Emekliliğe ayrılan genel sekreter Kenan Mintaş’a plaket…

Körfez Ticaret Odasının kuruluşundan bu yana odada görev alan Kenan Mintaş’ın emekliye ayrılması sebebi ile plaket takdimi yapıldı. Emekliliği ile ilgili konuşan Kenan Mintaş “Körfez Ticaret Odası yeni yönetim ve meclisi ile çok daha iyi yerlere gelecektir” dedi. Yönetim Kurulu Başkanı Recep Öztürk ise; “Odamızın kuruluşundan bu yana bizlerle olan, odamıza gelen üyelerin ve iş adamlarının görmeye alıştığı; güler yüzü ve iş ahlakıyla odanın simgelerinden biri haline gelen Genel Sekreterimiz değerli büyüğümüz; Sayın Kenan Mintaş’ın bugün aramızda resmi olarak son günü. Resmi olarak diyoruz çünkü tabiki kendisi her zaman odamızın bir parçası olmaya devam edecektir” dedi.

toplu yemek
Komiteler Müşterek Toplantısı sonrası yapılan yemek organizasyonunda Başkan Recep Öztürk ve Meclis Başkanı Güngör Ayhan komite üyeleri ile yakından ilgilendi

Eski yöneticiler unutulmuyor…

Körfez Ticaret Odasında her ay düzenli olarak gerçekleştirilen eski yöneticilere plaket takdimi bu ay da aksatılmadan yapıldı. Toplantıda 2000-2005 yılları arasında mecliste görev alan Şeref Yalçınkaya; 2000-2005 yılları arasında yönetimde görev alan Latif Döner; 2000-2005 yılları arasında yönetimde görev alan Hasan Yıldız’a plaket takdimleri yapıldı.

Daha Fazla Göster
Başa dön tuşu
Yandex.Metrica