Ekonomi

Körfez Ticaret Odası ve Deniz Ticaret Odası’ndan kardeş oda protokolü

Körfez Ticaret Odası ve Deniz Ticaret Odası’ndan kardeş oda protokolü Protokol imza töreninde konuşan oda başkanları protokolün her iki tarafa ve kentimize hayırlı olmasını temenni ettiler. detaylar haberimizde…

Körfez Ticaret Odası ve Deniz Ticaret Odası’ndan kardeş oda protokolü

Körfez Ticaret Odası kardeş oda protokollerine bir yenisini daha ekleyerek Deniz Ticaret Odası Kocaeli Şubesi ile kardeş oda protokolü imzaladı. Protokol imza töreninde konuşan başkanlar protokolün her iki tarafa ve kentimize hayırlı olmasını temenni ettiler.

Kardeş oda protokollerine bir yenisi eklendi…

Daha önce Katar Ticaret Odası, Bulgaristan Dobrich, Karadeniz Ereğli Ticaret Odası ile kardeş oda protokolleri olan Körfez Ticaret Odası kardeş oda protokollerine bir yenisini daha ekleyerek Deniz Ticaret Odası Kocaeli Şubesi ile kardeş oda protokolü imzaladı. Kalabalık bir şekilde imzalanan protokol töreninde Körfez Ticaret Odası Yönetim Kurulu Üyeleri ve Deniz Ticaret Odası Yöneticileri katılım sağladı.

Öztürk: “Deniz Ticaret Odası’nın ilçemizde olması ilçemiz için şanstır”

Recep Öztürk; Deniz Ticaret Odası Kocaeli Şubesi ile imzaladığımız kardeş oda protokolümüz ile ortak alanlarda kentimizin ticaretine güç katacak ve iş dünyamıza renk katmış olacağız. Deniz Ticaret Odası Kocaeli Şubesinin ilçemizde olmasını ilçemiz için ayrıca bir şans olarak görüyor. Bundan sonraki süreçte de Deniz Ticaret Odası Kocaeli Şubesi ile öngörülen alanlarda işbirliklerimizi sürdürmeyi planlıyoruz. Gerçekleştirdiğimiz protokolün her iki tarafa ve kentimize hayırlı olmasını temenni ediyoruz” dedi.

Vedat Doğusel: “işbirliğimiz artarak devam edecektir”

Protokol töreninde konuşan Deniz Ticaret Odası Kocaeli Şube Başkanı Vedat Doğusel; İmzaladığımız kardeş oda protokolü kapsamında, ortak proje ve faaliyetlerde bulunarak üyelerimizin sektörel iletişimini güçlendirmek, odalar arası uyumu sağlamak, Odalarda sunulan hizmet türlerinin genişletilmesini, hizmet kalitesinin iyileştirilmesini, iyi uygulamaları tespit etmiş olacağız. İmzaladığımız kardeş oda protokolümüzün her iki oda üyelerimize ve kentimize hayırlı olmasını temenni ediyoruz” dedi.

Daha Fazla Göster
Başa dön tuşu
Yandex.Metrica