Reklam Başlığı
Spor

Körfezi marka yapacağız diyen Sarıdoğan şampiyonları unutmadı

Körfezi marka yapacağız diyen Sarıdoğan şampiyonları unutmadı Sarıdoğan; “Yeni dönemde ilçe yönetimine layık görüldüğümüz takdirde denizin kıyısındaki ilçemize başta su sporları kulüpleri ve kürek takımları için donanımlı bir tesis inşa edeceğiz” dedi. detaylar haberimizde…

Körfezi marka yapacağız diyen Sarıdoğan şampiyonları unutmadı

Saadet Partisi Körfez Belediye Başkan adayı Recep Sarıdoğan, Muğla’da kupalara ambargo koyan Sümerspor Kürek Kulübü’nü ziyaret etti. Sarıdoğan seçim çalışmalarına ara vermeden devam ediyor.

2 birincilik, 2 ikincilik ve 1 üçüncülük kupası kazanan Sümerspor Kürek Kulübü…

Sarıdpoğan çiçekle kutladı

31 Mart yerel seçimleri öncesi çalışmalarına ara vermeden devam eden Saadet Partisi Körfez Belediye Başkan adayı Recep Sarıdoğan; son olarak Muğla’nın Fethiye İlçesi’nde düzenlenen Akdeniz Kupası’nda 28 altın, 8 gümüş ve 2 bronz madalyanın yanı sıra; 2 birincilik, 2 ikincilik ve 1 üçüncülük kupası kazanarak ilimizin gurur abidesi olan Sümerspor Kürek Kulübü’nün konuğu oldu. İzmit Yelken Kulübü’nde gerçekleşen görüşmede; Recep Sarıdoğan’ın yanı sıra Saadet Partisi Körfez İlçe Başkanı Ömer Faruk Coşkun ve meclis üyesi adayları da yer aldı. Sümerspor Kürek Kulübü Başkanı ve aynı zamanda antrenörü Ümmet Subaşı’yı tebrik eden Recep Sarıdoğan, ilimizi önemli başarılarla temsil eden spor kulüplerinin değer görmediğini ve destek verilmeyerek yalnızlığa itildiğinin altını çizdi.

“Körfez’i marka yapacağız”

Mevcut spor kulüplerinin desteklenerek başarılarına başarı katmasının sağlanacağını dile getiren Recep Sarıdoğan; Sümerspor Kürek Kulübü’ndeki başarılı sporcularımızın Körfez’de ikamet ettiklerini ancak Körfez’de, takıma çalışma alanı tahsis edilmediği için İzmit’te çalıştıklarını öğrendik. Yeni dönemde ilçe yönetimine layık görüldüğümüz takdirde denizin kıyısındaki ilçemize başta su sporları kulüpleri ve kürek takımları için donanımlı bir tesis inşa edeceğiz. Kulüplerimize her türlü maddi ve manevi desteği vererek, daha önce olduğu gibi Körfez’i bu konuda marka haline getireceğiz” dedi. Öte yandan Recep Sarıdoğan, bu hafta sonu Sapanca’da yapılacak Türkiye Şampiyonası ve Macaristan’da düzenlenecek organizasyon öncesi Sümerspor Kürek Kulübü’nün maddi ve manevi yanında olacağını açıkladı.

Etiketler
Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu
Kapalı