Genel

Korkutan risk haritası listesinde Türkiye de var

Korkutan risk haritası listesinde Türkiye de var İngiltere’nin çok satan tabloid gazetelerinden The Sun, İngiliz Dışişleri Bakanlığı’nın seyahat uyarısı yaptığı ülkeleri listeleyerek bir “risk haritası” çıkardı. Listede Almanya, İspanya ve Türkiye de yer alıyor. Korkutan risk haritası listesinde Türkiye de var detaylar haberimizde…

Korkutan risk haritası listesinde Türkiye de var

İngiliz Dışişleri Bakanlığı seyahat uyarılarını haberleştirerek bir harita hazırladı

İngiltere’nin çok okunan gazetelerinden The Sun, İngiliz Dışişleri Bakanlığı’nın seyahat uyarılarını haberleştirerek bir harita hazırladı. Haritada, İngiliz Dışişleri Bakanlığı’nın yaptığı uyarılara göre farklı renklerle tehlikeli yerleri sıraladı.

“Türkiye, Tayland, Avustralya, Maldivler ve Filipinler de yüksek riskli bölgeler”

İngiliz turistlerin sıklıkla ziyaret ettiği Fransa, Almanya ve İspanya başta olmak üzere Türkiye, Tayland, Avustralya, Maldivler ve Filipinler de yüksek riskli bölgeler olarak dikkat çekti.

“Teröristler artık iyi korunmayan ve batılıların olduğu yerleri hedef almaya başladı”

The Sun’ın haberinde, bazı ülkelerde terörist saldırılarının “çok olası” olduğu belirtilirken bazı ülkelerde terör saldırısı ihtimalinin ise “olası” olarak belirtilmesi dikkat çekti. İngiltere Dışişleri Bakanlığı’nın, “Teröristler artık iyi korunmayan ve batılıların olduğu yerleri hedef almaya başladı” ifadesi de haberde yer alıyor.

Korkutan risk haritası listesinde Türkiye de var – renkler koyulaştıkça risk artıyor
Daha Fazla Göster
Başa dön tuşu
Yandex.Metrica