Ekonomi

KOTO 4. Meslek Komitesi’nden İl Tarım ve Orman Müdür Vekili Küçük’e ziyaret

KOTO 4. Meslek Komitesi’nden İl Tarım ve Orman Müdür Vekili Küçük’e ziyaret

Kocaeli Ticaret Odası (KOTO) Tarım ve Hayvancılık Grubu’nun yer aldığı 4. Meslek Komitesi, İl Tarım ve Orman Müdürlüğü görevine vekaleten atanan Levent Küçük’ü ziyaret ederek, sektörün sorun ve taleplerini kapsayan raporu paylaştı – akarhaber

KOTO 4. Meslek Komitesi Başkanı Yasin Tuncay Türkçakal, Yönetim Kurulu Üyesi Tahsin Can Kuşkan, Meclis Üyeleri Mustafa Akcan, Adnan Sancak, Komite Üyeleri Orkun Yılmam ve Engin Yener’in yer aldığı KOTO heyeti, Ocak ayında İl Tarım ve Orman Müdürlüğü görevine vekaleten atanan Levent Küçük’ü ziyaret etti. Görüşmede, Küçük’e ‘hayırlı olsun’ dileklerini ileten 4. Meslek Komitesi heyeti, sektörün talep ve önerilerinin yer aldığı raporu takdim etti.

ÖNEMLİ RAPOR

Sanayi şehri olarak anılan Kocaeli’nin tarım ve hayvancılık alanında da daha üst sıralarda çıkabilmesi için, raporda yer alan maddelerin uygulanmasının önemine vurgu yapan Komite Başkanı Türkçakal, Küçük’e görevinde başarılar diledi. KOTO’nun paylaştığı raporu dikkatle inceleyen Müdür Vekili Küçük, KOTO’nun kentin en önemli kuruluşlarından biri olduğunu ifade ederek, görüşlerine üst düzey önem verdiklerini ifade etti.

Daha Fazla Göster
Başa dön tuşu
Yandex.Metrica