Ekonomi

KOTO Ağustos Meclis Toplantısını yaptı

KOTO Ağustos Meclis Toplantısını yaptı … Bulut, ‘Kocaeli Ticaret Odası başarılı bir evsahipliği ile İş dünyası temsilcilerinin sorunları ve sıkıntılarını Maliye Bakanlığı üst yönetimine iletmede köprü görevini yapmıştır” dedi. detaylar haberimizde…

KOTO Ağustos Meclis Toplantısını yaptı

KOTO Ağustos Meclis Toplantısında Bulut’tan Maliye Bakanı Elvan ve GİB Başkanı Bayraktar vurgusu

Kocaeli Ticaret Odası Ağustos Meclis Toplantısı Başkan Akın Doğan ve Başkanlık Divanında görev yapan Alp Kayalar, Hüseyin Avni Aslan ve Sema Kalafat yönetiminde üyelerin katılımıyla Burhan Kasım Meclis Salonunda gerçekleştirildi.

Kocaeli Ticaret Odası Başkanı Necmi Bulut Meclis’te aylık faaliyet raporunu okurken geçtiğimiz hafta Hazine ve Maliye Bakanı Lütfi Elvan ve GİB Gelir İdaresi Başkanı Bekir Bayraktar ile üst düzey bürokratlarında katıldığı Kocaeli Kongre Merkezindeki İş dünyası buluşmasında KOTO Yönetim Kurulu Meclis Üyeleri ve Kooperatif Başkanlarından oluşan kalabalık bir heyetle salondaki yerlerini aldıklarını vurguladı.

GİB-Gelir İdaresi Başkanı Bekir Bayraktarın toplantı sonrasında KOTO’ya gelerek Bakanlığı üst düzeyde bürokratları ile İş Dünyası temsilcileriyle karşılıklı görüştüklerini belirterek, ‘Kocaeli Ticaret Odası başarılı bir evsahipliği ile İş dünyası temsilcilerinin sorunları ve sıkıntılarını Maliye Bakanlığı üst yönetimine iletmede köprü görevini yapmıştır. Bu görüşmelerde gündeme gelen birçok konunun Maliye Bakanlığı üst yönetimi tarafından çözüme kavuşturulacağına inanıyoruz ‘dedi.

Daha Fazla Göster
Başa dön tuşu
Yandex.Metrica