Genel

KOTO ailesinden geleneksel Kurban Bayramı fotoğrafı

KOTO ailesinden geleneksel Kurban Bayramı fotoğrafıBulut; “İnsanlarımızın, bayram süresince, Kurban Bayramı ziyaretlerinde yakınlarını üzmemesi adına daha dikkatli olmalarını öneriyorum” dedi. detaylar haberimizde…

KOTO ailesinden geleneksel Kurban Bayramı fotoğrafı

Kocaeli Ticaret Odası yönetimi, üyeleriyle bayramlaşırken, geleneksel aile fotoğrafı da unutulmadı.

Kocaeli’nin iş dünyasına yön verenlerin adresi Kocaeli Ticaret Odası, Kurban Bayramı’nı coşkuyla kutladı.

KOTO Yönetim Kurulu eski üyesi olan Kandıra Belediye Başkanı Adnan Turan’ın da katıldığı bayramlaşma, oda binasının giriş salonunda gerçekleşti.

Oda üyeleriyle bayramlaşan Kocaeli Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanı Necmi Bulut ve Meclis Başkanı Akın Doğan, üyelerle bol bol sohbet etme imkanı da buldu.

“Yakınlarını üzmesinler”

KOTO Yönetim Kurulu Başkanı Necmi Bulut verdiği bayram mesajında, “Tüm İslam aleminin Kurban Bayramı’nı kutluyor, hayırlara vesile olmasını temenni ediyorum. İnsanlarımızın, bayram süresince, Kurban Bayramı ziyaretlerinde yakınlarını üzmemesi adına daha dikkatli olmalarını öneriyorum. Hayırlı bayramlar diliyorum” ifadelerini kullandı.

“Birbirimizi kırmadan yol alalım”

KOTO Meclis Başkanı Akın Doğan da, Kocaeli Ticaret Odası adına Kurban Bayramı’nı tebrik ediyorum. Hayırlara vesile olması temenni ediyorum. Değerli üyelerimizin bayramları İnşallah bereketli geçer. Bayramda en önemli konu trafikte araç kullananlar. Bayramlar, trafiğin en yoğun olduğu zamanlardır. Her ne kadar iyi şoför olduğumuzu zannetsek de dikkatli olmak zorundayız. Ailelerimizi düşünelim. Hız felakettir. O yüzden, yavaş şekilde, trafikte birbirimize saygı duyarak, birbirimiz kırmadan trafikte yol alalım” dedi.

Daha Fazla Göster
Başa dön tuşu
Yandex.Metrica