Ekonomi

KOTSİAD’ın CHP ziyareti,’Gidecek başka Türkiye yok’

Gidecek başka Türkiye yok KOTSİAD’ın yaptığı ziyarette konuşan CHP İl Başkanı Cengiz Sarıbay, “Dış ilişkilerden, siyasete kadar her alanda yaşanan sorunlar ekonomiyi de olumsuz etkiliyor” dedi. Gidecek başka Türkiye yok detaylar haberimizde…

Gidecek başka Türkiye yok

“Her alanda yaşanan sorunlar ekonomiyi de olumsuz etkiliyor”

Kocaeli Tüm Sanayici ve İş İnsanları Derneği (KOTSİAD) Başkanı Meral Artuç Dinçoğlu ve yönetimi, Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) İl Başkanı Cengiz Sarıbay ve yönetimini partinin il binasında ziyaret etti. Ülkenin içinde olduğu ekonomik problemlerin masaya yatırıldığı ziyarette konuşan CHP İl Başkanı Cengiz Sarıbay, “Türkiye’nin yaşadığı ekonomik problem aslında tek sorun değil. Dış ilişkilerden, siyasete kadar her alanda yaşanan sorunlar ekonomiyi de olumsuz etkiliyor. Ancak ben umutsuz değilim. Doğru yöntemler, planlamalar uygulandığı zaman ülkemiz de sorunlarını aşacaktır” diye konuştu.

Gidecek başka bir Türkiye yok

KOTSİAD’ın faaliyetleri hakkında bilgilendirmede bulunan dernek başkanı Meral Artuç Dinçoğlu ise, “2015 yılında kurulan derneğimizin yönetimini 2017 yılı sonunda devraldık. Çeşitli sosyal sorumluluk projeleri yürüterek topluma dokunuyoruz. Herkesi kucaklayan bir ülkeyiz ancak bizlerin gidecek başka bir ülkesi yok. Tek başına bir iş insanı sakil kalacağından bizler bir araya gelerek derneğimizin çatısı altında çalışmalara başladık. Elimizden geldiğince herkese uzanan bir sivil toplum kuruluşu olmak için çalışıyoruz” ifadelerini kullandı.

Daha Fazla Göster
Başa dön tuşu
Yandex.Metrica