Ekonomi

KTO ve TEB Körfez şubesi arasında protokol imzalandı

KTO ve TEB Körfez şubesi arasında protokol imzalandı Yapılan anlaşma ile Körfez Ticaret Odası, Türkiye Ekonomi Bankasının oda üyelerine sunduğu bankacılık hizmetlerinin yanı sıra, birçok önemli fırsattan da yararlanabilecek. detaylar haberimizde…

KTO ve TEB Körfez şubesi arasında protokol imzalandı

Körfez Ticaret Odası üyelerine yönelik olarak farklı alanlarda protokoller imzalamaya devam ediyor. Bu kapsamda Körfez Ticaret Odası Türkiye Ekonomi Bankası Körfez Şubesi ile işbirliği protokolü imzaladı. Yapılan anlaşma ile Körfez Ticaret Odası, Türkiye Ekonomi Bankasının oda üyelerine sunduğu bankacılık hizmetlerinin yanı sıra, birçok önemli fırsattan da yararlanabilecek.

Körfez Ticaret Odası, Türkiye Ekonomi Bankası ile işbirliği protokolü imzaladı. Protokolde Körfez Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanı Recep Öztürk, 4. Komite başkanı Halil Küçük, Türkiye Ekonomi Bankası Körfez Şube Müdüresi Filiz Temir ve işletme bankacılığı portföy yöneticisi Simge Pekmertol katılım sağladı.

“Avantaj paketinden oda üyeleri yararlanacak”

Türkiye Ekonomi Bankası Körfez Şube müdüresi Filiz Temir; “imzalanan protokol ile Körfez Ticaret Odası oda üyeleri 1.85% faiz 3 ay ertelemeli kredi, ücretsiz EFT/havale, indirimli çek karnesi ve patron kart avantajlarından yararlanabileceklerdir. Protokolümüzün hayırlı olmasını temenni ediyorum” dedi.

Öztürk: “hizmetlerimiz artarak devam edecektir”

Protokol ile ilgili konuşan Körfez Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanı Recep Öztürk; “yaptığımız protokol oda üyelerimiz Türkiye Ekonomi Bankası avantajları ile tanıştırılarak bu avantajlardan yararlanmalarını sağlayacağız. Amacımız oda üyelerimizin ticaretini geliştirerek her türlü kolaylığı sağlamaktır. Bu yöndeki çalışmalarımız önümüzdeki dönemde de artarak devam edecektir” dedi.

Daha Fazla Göster
Başa dön tuşu
Yandex.Metrica