Ekonomi

KTO yönetimi Kocaeli Cumhuriyet Başsavcısını ziyaret etti

KTO yönetimi Kocaeli Cumhuriyet Başsavcısını ziyaret etti Körfez Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanı ve beraberindeki heyet Kocaeli’ye yeni atanan başsavcı Habip Korkmaz’a hayırlı olsun ziyaretinde bulunuldu. detaylar haberimizde…

KTO yönetimi Kocaeli Cumhuriyet Başsavcısını ziyaret etti

Körfez Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanı ve beraberindeki heyet Kocaeli’ye yeni atanan başsavcı Habip Korkmaz’a nezaket ziyareti gerçekleştirdi. Meclis Başkan Yardımcısı Bilal Atak, Yönetim Kurulu Üyesi Fatih Fidan, Meclis Divan Kâtibi Kutlu Soner Kayalı,15. Komite Başkanı Ayşe Hacet Aşar, 6. komite başkanı Hülya Oran’ın katılımı ile gerçekleştirilen ziyaretlerde ilimiz ile ilgili pek çok konu hakkında fikir alışverişinde bulunuldu.

“Üzerimize düşen her türlü göreve ve iş birliğine hazırız”

Körfez Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanı Recep Öztürk ziyaretlerde; “Körfez Ticaret Odası olarak kurumlar arası işbirliğine ve ortak istişarelere son derece önem veriyoruz. İlimizin kalkınması ve iyi noktalara gelmesinde üzerimize düşen her türlü göreve ve iş birliğine hazırız, yeni görevinizin ilimize ve ülkemize hayırlı olmasını temenni ediyoruz” dedi. Ziyaret toplu çekilen fotoğrafla son buldu.

Daha Fazla Göster
Başa dön tuşu
Yandex.Metrica