Mustafa Göksel

Kuklacı Metin Ateş büyüledi

Kuklacı Metin Ateş büyüledi Ülkemizi 81 ilde ve bir çok dış ülkelerde de temsil eden başarılı sanatçı; sahnelediği Müzikal Kukla gösterisi ile büyük küçük her yaştan tüm izleyenleri ayakta alkışlattı. Kuklacı Metin Ateş büyüledi detaylar Mustafa Göksel tarafından kaleme alınan sanat haberimizin içinde yer almaktadır…

Kuklacı Metin Ateş büyüledi

Kuklacı yazar Metin Ateş Sapanca Güral otelde tüm izleyicileri mest etti

Türkiye deki son orijinal Kuklacı ve Son orijinal Kukla İbişi ustası Yazar usta sanatçı Metin Ateş geçtiğimiz kurban bayramının 3. Günü sapanca Güral Otelde Muhteşem bir gösteri ile sahne aldı.

Büyük usta Metin Ateş yine sahnelerin tozunu attırmaya devam ediyor. Sayısız sanat dalına hakim olan ve Ülkemizi 81 ilde ve bir çok dış ülkelerde de temsil eden başarılı sanatçı sahnelediği Müzikal Kukla gösterisi ile büyük küçük her yaştan tüm izleyenleri ayakta alkışlattı.

Oteli hınca hınç dolduran usta sanatçı tüm izleyicileri ünlü benzerlerinden oluşan devasa kuklalarla hayran bırakarak müthiş bir gösteriye de imza attı.

Metin Ateş’ in bu başarılarından artık ilimiz ve ülke genelinde birçok idari yetkililerin de haberdar olarak el atması ve kendisine gereken imkanların yeniden verilerek Kocaeli’nde eskiden olduğu gibi, şehrimizin de kendisini izleyebilmesi ve faydalanması temennilerini ilgili yetkililere buradan duyurmayı bir borç biliyoruz.

Daha Fazla Göster
Başa dön tuşu
Yandex.Metrica