Genel

Kuklacı Yazar Metin Ateş yeni sezona muhteşem başladı

Kuklacı Yazar Metin Ateş yeni sezona muhteşem başladı Büyük usta Metin Ateş yeni sezonda ülkemiz genelinde ilk perdeyi açan sanatçı oldu. Büyük gösteride çırağı ve Asistanı Mustafa göksel de gösteride yanında yer aldı. Kuklacı Yazar Metin Ateş yeni sezona muhteşem başladı detaylar haberimizin içinde yer almaktadır…

Kuklacı Yazar Metin Ateş yeni sezona muhteşem başladı

Metin Ateş ilk kurdeleyi yine kendisi kesti…

Kocaeli’mizin uluslararası dünyaya açılan kültür mirası, uluslararası sanatçımız Kuklacı / Yazar Metin Ateş yeni sezona Muhteşem giriş yaptı. İlk kurdeleyi yine kendisi kesen Metin Ateş Kocaeli 60 Evler deki Gelecek Adası Anaokulunun yeni sezon açılışında Minik yumurcaklara gerçekleştirdiği Kukla gösterisi ve İbiş oyunu ile tüm okulda tam not aldı.

Metin Ateş okul yöneticileriyle bir arada

“Birçok platformlarda yeni sezonda da etkinliklerimiz devam edecek”

Minik yumurcaklara doyasıya eğlenceli bir gösteri sergileyen büyük usta Metin Ateş Yeni Sezonda ülkemiz genelinde İlk perdeyi açan sanatçı oldu. Büyük gösteride çırağı ve Asistanı Mustafa gökselde gösteride yanında yer aldı. Büyük usta yaptığı açıklamada ‘bizlere göstermiş olduğu ilgiden dolayı kendilerine teşekkür ediyoruz. Birçok platformlarda yeni sezonda da etkinliklerimiz devam edecek. Buradan Tüm ülkeme ve değerli halkımıza şükranlarımızı sunuyoruz’ açıklamalarında bulundu.

Heyecanlı yumurcaklar…
Usta sanatçı Kuklacı Metin Ateş ve kuklaları…
Daha Fazla Göster
Başa dön tuşu
Yandex.Metrica