İGF

Malatya MASKİ’nin araç filosuna taze kan

MASKİ Genel Müdürlüğü envanterine alınan yeni araçlar için Büyükşehir Belediyesi önünde tören düzenlendi.

MALATYA (İGFA) – Malatya Büyükşehir Belediyesi Su ve Kanalizasyon İdaresi (MASKİ) Genel Müdürlüğü, yatırım ve hizmetlerin daha hızlı ve kaliteli bir şekilde gerçekleştirilmesini sağlamak amacıyla, araç filosunu yenilemeye devam ediyor. Devlet Malzeme Ofisi’nden alınan 20 yeni iş makinesi daha MASKİ araç filosuna eklendi.

Törende konuşan MASKİ Genel Müdürü Memet Mert, Malatya Büyükşehir Belediye Başkanı Selahattin Gürkan’ın talimatları doğrultusunda altyapı yatırımlarının aralıksız devam ettiğini söyledi. MASKİ Genel Müdürlüğü bünyesinde olan araçların neredeyse tamamının kiralık olduğunu belirten Malatya Büyükşehir Belediye Başkanı Selahattin Gürkan, göreve geldikten sonra alınan tüm araçların MASKİ’ye ait olduğunu söyledi.

Konuşmaların ardından Malatya İl Müftüsü Veysel Işıldar’ın okuduğu dua eşliğinde kurdele kesimi gerçekleştirildi. Kurdele kesimi sonrasında Vali Aydın Baruş, Malatya Büyükşehir Belediye Başkanı Selahattin Gürkan ve programa katılan misafirler hep birlikte AFAD tarafından Malatya Büyükşehir Belediyesine gönderilen Mobil Mutfak Tırını incelediler.

Daha Fazla Göster
Başa dön tuşu
Yandex.Metrica