Genel

Mezarlıkların çevresine taş duvar örülerek görünümü değiştirildi

Mezarlıkların çevresine taş duvar örülerek görünümü değiştirildi Kocaeli Büyükşehir Belediyesi 2018 yılı içerisinde mezarlık çevrelerine 10 bin metre taş duvar inşa etti. Mezarlıkların çevresine taş duvar örülerek görünümü değiştirildi detaylar haberimizde…

Mezarlıkların çevresine taş duvar örülerek görünümü değiştirildi

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi, kent genelindeki mezarlıkların bakımına ve düzenlenmesine özen gösteriyor. Park Bahçe ve Yeşil Alanlar Dairesi Başkanlığı ekipleri 2018 yılı içerisinde toplam 10 bin metre uzunluğunda mezarlık çevrelerine taş duvar inşa etti. Ekipler çalışmaları devam eden mezarlıklarda yaklaşık olarak 15 bin metre taş duvar inşa edecek. Vatandaşların memnuniyetini kazanan çalışmalarda, mezarlıkların görünümü kente yakışır hale getiriliyor.

26 mezarlıkta çalışmalar tamamlandı…

Park Bahçe ve Yeşil Alanlar Dairesi Başkanlığı ekipleri yürüttükleri özenli çalışmalarla şuana kadar, 10 bin 316 metre ile 26 mezarlığın çevre duvar yapım işlerini tamamladı. Çalışmaları devam eden 19 mezarlıkta ise yaklaşık olarak 15 bin metre duvar inşa edilecek.

Köhnemiş görüntülü mezarlıkların çehresi değişiyor

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi birçok çalışmasıyla yeşile ve çevre düzenlemesine önem veriyor. Şehrin çeşitli yerlerindeki mezarlıklar, olmayan veya eskiyen çevre duvarlarıyla kötü bir görünüme neden oluyordu. Kocaeli Büyükşehir Belediyesi ekipleri mezarlıkların daha güzel bir görünüme kavuşa bilmesi için çevre duvar inşasını ve iç kısımların düzenlemesini titizlikle yapıyor.

Daha Fazla Göster
Başa dön tuşu
Yandex.Metrica