Genel

Mikail Kalyoncu ve KARBAFED yöneticileri ilk ziyareti Meclise yaptılar

Mikail Kalyoncu ve KARBAFED yöneticileri ilk ziyareti Meclise yaptılar KARBAFED Başkan ve yöneticileri, mecliste Kocaeli Milletvekilleri Zeki Aygün, İlyas Şeker, Cemil Yaman ve Saffet Sancaklı’nın meclisteki ofislerinde ziyaret etti. Ayrıca AK Parti İstanbul Milletvekilleri Metin Külünk ve Burhan Kuzu ile Ak Parti Konya Milletvekili Halil Etyemez ile görüşmeler yapıldı. Mikail Kalyoncu ve KARBAFED yöneticileri ilk ziyareti Meclise yaptılar detaylar haberimizde…

Mikail Kalyoncu ve KARBAFED yöneticileri ilk ziyareti Meclise yaptılar

Kocaeli, Artvin, Batum ve Havalisi Dernekleri Federasyonu TBMM’sine çıkarma yaptı.

Federasyon Başkanı Mikail Kalyoncu ve yöneticiler, Ak Parti Grup toplantısı Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın konuşması bittiğinde Urfa Milletvekili olan Tarım eski Bakanı Faruk Çelik’in TBMM’sindeki ofisinde ziyaret etti. Kocaeli, Artvin, Batum ve Havalisi Dernekleri Federasyonu Başkanı Mikail Kalyoncu ve yönetim kurulu üyeleri 1.olağan kongreye davet etti.

Mikail Kalyoncu ve KARBAFED yöneticileri ilk ziyareti Mecliste Faruk Çelik’e yaptılar

“Artvinlinin ruhunda liderlik vasfı vardır”

Faruk Çelik yaptığı konuşmada, “Bizleri ziyaretinizden dolayı teşekkür ediyorum. Böylesine güzel teşkilatlanmanız Artvinliler adına güzel bir adım. Kongre tarihini netleştirin, 10 gün önce bizlere bildirin. Adalet Bakanımız Abdülhamit Gül ile kongrenize katılmaya gayret edeceğim. Artvinlinin ruhunda liderlik vasfı vardır. Herkes lider olmak ister, teşkilatlanmanızı sürdürün. Federasyon çalışmalarınızda siyaset yapmayın ama politika üretin. Her partiye eşit mesafede olun. Mutlaka yapacağınız çalışmalarınızla kamuoyunda dikkatleri üzerinize çekersiniz” dedi.

“Pazarlık yapmamak kaydı ile bünyemizde yer alabilirler”

Başkan Mikail Kalyoncu da, ”KARBAFED ve Yönetim Kurulu üyelerimizi kabul ettiniz, sizlere teşekkür ediyorum. Kocaeli, Artvin, Batum ve Havalisi Dernekleri Federasyon çalışmalarımızı tamamladık. 1. Olağan kongremizde, sizleri aramızda görmek bizleri onurlandırır. Bizler Kocaeli’de yaşayan tüm hemşehrilerimize kucak açtık. Ancak bizlerle pazarlık yapmamak kaydı ile bünyemizde yer alabilirler” diye konuştu.

Sancaklı’yı ofisinde ziyaret ettiler…

Öte yandan KARBAFED Başkan ve yöneticileri, mecliste Kocaeli Milletvekilleri Zeki Aygün, İlyas Şeker, Cemil Yaman ve Saffet Sancaklı’nın meclisteki ofislerinde ziyaret etti. Ayrıca AK Parti İstanbul Milletvekilleri Metin Külünk ve Burhan Kuzu ile Ak Parti Konya Milletvekili Halil Etyemez ile görüşmeler yapıldı.

Mikail Kalyoncu ve KARBAFED yöneticileri ve Kocaeli Milletvekili Saffet Sancaklı…

KARPAFED yönetimi, CHP Kocaeli Milletvekilleri ile Grup toplantısı devam ettiğinden görüşemediler

KARBAFED Başkanı Mikail Kalyoncu’ya TBMM ziyaretinde; Genel Sekreter olarak Ali Tokgöz, Emre Çetinbakı (Gençlik ve Spor İşlerinden Sorumlu Başkan Yardımcısı); Arzu Yıldız (Mali İşlerden Sorumlu Başkan Yardımcısı), Fuat Ellibeş (Teşkilatlardan Sorumlu Başkan Yardımcısı); Alper Yazıcı (Eğitim ve Sosyal İşlerden Sorumlu Başkan Yardımcısı), Ayhan Ayyıldız (Sivil Toplum İşlerinden Sorumlu Başkan Yardımcısı); Osman Özer (Genişlemeden Sorumlu Başkan Yardımcısı), Muharrem Gökbayrak (Siyasi İşlerden Sorumlu Başkan Yardımcısı), Şaban Yamak (Başkan Vekili), Vahit Kuzu (İşadamlarından Sorumlu Başkan Yardımcısı); Eyüp İlhan (Muhtarlardan Sorumlu Başkan Yardımcısı), İbrahim Durmuş (Yatırımlardan Sorumlu Başkan Yardımcısı) ve Erdoğan Cineviz eşlik etti.

Mikail Kalyoncu ve KARBAFED yöneticileri İstanbul milletvekili Melin Külünk ile birlikteler
Mikail Kalyoncu ve KARBAFED yöneticileri Kocaeli Milletvekil Zeki Aygün’le…
Daha Fazla Göster
Başa dön tuşu
Yandex.Metrica