Siyaset

Milletimize en güzel bayramı inşallah 24 Haziran akşamı yaşatacağız

Milletimize en güzel bayramı inşallah 24 Haziran akşamı yaşatacağız Cumhurbaşkanı Erdoğan, katıldığı iftar programı kapsamında İstanbul’da konuştu. Erdoğan, vatandaşlara sandığa giderek iradelerini yansıtmaları çağrısında bulundu. Milletimize en güzel bayramı inşallah 24 Haziran akşamı yaşatacağız detaylar haberimizde…

Milletimize en güzel bayramı inşallah 24 Haziran akşamı yaşatacağız

AKP genel başkanı Erdoğan’ın açıklamalarından önemli başlıklar;

“Muhtarlar Daire Başkanlığı kurduk”

“Muhtarlarımızı demokrasi pramidinin ilk basamağı olarak görüyoruz. Muhtarlar Daire Başkanlığı kurduk. Muhtarlarımız mahalleleriyle ilgili taleplerini buraya bildiriyor.”

“Artık muhtar dahi olamaz diye manşet atsalar da muhtar da olduk”

“Her ne kadar hakkımda ‘Artık muhtar dahi olamaz’ diye manşet atsalar da muhtar da olduk, Türkiye Cumhurbaşkanı da olduk. O başlığı atanlar milli iradenin ne olduğunu bilmiyordu. Ama şimdi öğrendiler.”

“Baktığımız her yerde de eserlerimizi gördük”

“Milletimiz bize güvendi, bize görev verdi. Biz bunu hakkettik mi? Bunu hep düşündük. Döndük ve hizmetlerimize baktık. Baktığımız her yerde de eserlerimizi gördük.”

“Amerika gerimizde, İngiltere falan çok daha geride”

“Dünyada en az gelişmiş ülkelere destekte bir numaralı ülke Amerika görünür fakat gayrisafi milli hasılaya göre dünyada bunun bir numarası Türkiye. Biz bir numarayız. Amerika gerimizde, İngiltere falan çok daha geride. Biz önümüze bakıyoruz ve onların ne yaptığına da bakmıyoruz artık. Biz her türlü yardımlarımızı sürdüreceğiz.”

“SSK’lı olduğumuz için devlet hastanesi kabul etmedi”

“Biz Bolu’da 5 arkadaş kaza yapmıştık. En az yaralı olan arkadaşımız hemşire görevi üstlendi. Hastaneye gittik SSK’lı olduğumuz için devlet hastanesi kabul etmedi. Biz bunları gördük.

“Eğer böyle bir muamele yapıyorsa bedelini öder”

Şimdi sıkıysa herhangi bir hastane, hastayı kapıdan geri çevirsin. Böyle bir şey yok. Geri çeviremez. Bakın buna özeli de dahil, çeviremez. Eğer böyle bir muamele yapıyorsa bedelini öder.”

“Allah göstermesin, bir aksilik olursa o ahların, vahların, keşkelerin hiç kimseye faydası olmaz”

“Mutlaka sandığa gidip iradenizi yansıtın. Allah göstermesin, bir aksilik olursa o ahların, vahların, keşkelerin hiç kimseye faydası olmaz. Milletimize en güzel bayramı inşallah 24 Haziran akşamı yaşatacağız.”

Daha Fazla Göster
Başa dön tuşu
Yandex.Metrica