Genel

Milli Kahraman olduğu için o zaman eşkiyalığına dokunulamazdı

Milli Kahraman olduğu için o zaman eşkiyalığına dokunulamazdı Bundan üç yıl önce Muğla’nın Bodrum ilçesinde tatil yapan işadamı Reza Zarrab, kendisine sözlü tepki gösteren üniversiteli gençleri tur sonrasında korumalarına dövdürmüş ve bu olay uzun süre konuşulmuştu. Milli Kahraman olduğu için o zaman eşkiyalığına dokunulamazdı detaylar haberimizin içinde yer almaktadır…

Milli Kahraman olduğu için o zaman eşkiyalığına dokunulamazdı

Senarist Gani Müjde sosyal medya hesabından Reza Zarrab’la ilgili bir paylaşımda bulundu.

Amerika’da yargılanması devam eden Reza Zarrab hiç şüphesiz Türkiye’nin en önemli gündem maddeleri arasında yer alıyor. Hemen her yerde Reza Zarrab’la yada yaptığı itiraflarla ilgili tweetler görüyoruz. Bunlardan biri de senarist Gani Müjde’ye ait.

Tam bir deniz tutkunu olan ve yaz aylarının büyük bir çoğunluğunu teknesinde mavi tur yaparak geçiren Gani Müjde, Zarrab’ın adının karıştığı bir şiddet olayını sosyal medya hesabına taşıdı .

Bundan üç yıl önce Muğla’nın Bodrum ilçesinde tatil yapan işadamı Reza Zarrab, kendisine sözlü tepki gösteren üniversiteli gençleri Türkiye Cumhuriyeti sınırları içinde tur sonrasında korumalarına dövdürmüş ve bu olay uzun süre konuşulmuştu.

Müjde, yaşanan gelişmelerin ardından takipçilerini üç yıl önceye götürdü ve şu paylaşımda bulundu.

Gani Müjde Tweeti
Daha Fazla Göster
Başa dön tuşu
Yandex.Metrica