Genel

Mimar Sibel Gönül İzmit’in gelecek vizyonunu görev sayıyor

Mimar Sibel Gönül İzmit’in gelecek vizyonunu görev sayıyor İzmit Belediye Başkan Adayı Mimar Sibel Gönül, İzmit’i geleceğe taşıyacak olan belediyecilik vizyonunu cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’dan aldıklarını ifade etti. detaylar haberimizde…

Mimar Sibel Gönül İzmit’in gelecek vizyonunu görev sayıyor

Belsa’da bulunan Türkiye Muhtarlar Derneği’ni ziyaret eden AK Parti İzmit Belediye Başkan Adayı Sibel Gönül’e, AK Parti İzmit İlçe Başkanı Ali Güney ve AK Parti İzmit İlçe Gençlik Kolları Aykut Çağlayan eşlik etti. Program kapsamında Türkiye Muhtarlar Derneği Kocaeli Şube Başkanı Vedat Yoldaş ve çok sayıda dernek üyesi muhtar katılım gösterdi. Ziyarette belediyeciliğin nasıl yapılması gerektiğini bildiklerini ifade eden Gönül, “İzmit’i gelecek vizyonuna taşımak bizlerin görevi. İzmit’i geleceğe taşıyacak olan bilgi ve tecrübe bizde var. Belediyeciliğin nasıl yapılması gerektiğini liderimizden biliyoruz” dedi.

İzmit, Kocaeli’nin kalbi

Adaylık süreci hakkında değerlendirmelerde bulunan AK Parti İzmit Belediye Başkan Adayı Sibel Gönül, “Gönüller bir olsun. Gönüller iyi olduktan sonra her şey güzel olur. İzmit, Kocaeli’nin kalbi… Bu süreç hepimizin süreci… Bu sürecin başta mahallelerimiz olmak üzere ülkemize, ilimize hayırlı olmasını temenni ediyorum. Aldığımız görevler önemli görevler. Bizim davamız hizmet davası. Hizmetlerimizi yaparken, halka rağmen yapmayacağız. Ben yaptım oldu anlayışı ile değil. İstişare ile karar alacağız. Muhtar olarak çok kutsal göreviniz var. Allah hepinize kolaylıklar versin. Hizmet davasında diyaloğumuzu arttırmak önemlidir” şeklinde konuştu.

“Belediyeciliği liderimizden biliyoruz”

Belediyeciliğin nasıl yapılmasını çok iyi bildiklerinin altını çizen Gönül, “Ben 52 senedir İzmit’teyim. Bu şehir beni yetiştirdi, bana önemli görevler yapma imkanı verdi. Her zaman sizlerin yanındayım. Kocaeli’nin en önemli ilçesi İzmit. Birçok mahallemiz, birçok insanımız var. İzmit’i gelecek vizyonuna taşımak bizlerin görevi. Bu halkımızın teveccühü ile gerçekleşecek. İzmit’i gelecek vizyonuna taşıyacak olan bilgi ve tecrübe bizde var. Belediyeciliğin nasıl yapılması gerektiğini liderimiz Recep Tayyip Erdoğan’dan biliyoruz” dedi.

“En doğrusu için tartışacağız”

AK Parti İzmit Belediye Başkan Adayı Sibel Gönül, “İzmit için emek veren tüm belediye başkanlarımızı, muhtarlarımızı anarak yürekten teşekkür etmek isterim. Bizim davamız hizmet davasıdır. Bu inançla çalışacağız. Her şeyi istişare ile yapacağız. En doğrusunu bulmak için tartışacağız. Eski İzmit’i koruyarak yeni İzmit’i oluşturacağız” ifadelerini kullandı.

“Mimar olmanız büyük şans”

Gönül’ün ardından konuşmasını gerçekleştiren Türkiye Muhtarlar Derneği Kocaeli Şube Başkanı, “İzmit gerçekten zor bir bölge. Ama sizin mimar olmanız İzmit için büyük şans. Mahallelerimizde kentsel dönüşüm devam ediyor. İnşallah bu dönüşüm sürecini sizler de devam ettirirsiniz. Özveriyle birlikte çalışarak İzmit’te muhtarlarımız ile kavga ortamına izin vermedik. Bu birliktelikten zaman zaman kazanımlarımız oldu. Zaman zaman sorun yaşayan muhtarlarımız oldu. Ama birlik mücadelemizden vazgeçmedik. 15 yıl muhtarlık yaptık” dedi.

Daha Fazla Göster
Başa dön tuşu
Yandex.Metrica