Genel

Moda tarihine adını yazdıran Büyük beden model

Moda tarihine adını yazdıran Büyük beden model Büyük beden model Tabria Majors, moda dünyasına damgasını vurdu ve tarihe adını yazdırmayı başardı. Moda tarihine adını yazdıran Büyük beden model detaylar haberimizin içinde yer almaktadır…

Moda tarihine adını yazdıran Büyük beden model

90 kiloluk model Tabria Majors, ünlü Sportl Illustrated bikini özel sayısına poz verecek modeller arasına girdi. Derginin yakında piyasaya çıkacak olan yeni sayısında kamera karşısına geçen 15 yeni model arasında Majors da var.

Genç kadın böylece geçen yıl aynı dergiye kapak pozu veren Ashley Graham’la birlikte moda tarihine de adını yazdırmış oldu.

Moda tarihine adını yazdıran Büyük beden model – Tabria Majors

Zaten kadro basına tanıtıldığı zaman en çok ilgi çeken isim de Majors olmuştu.

Yeni kadronun en çok dikkat çeken isimlerinden biri Tabria Majors, sadece büyük beden değil aynı zamanda yaş olarak da moda endüstrisinin genel kurallarına karşı gelen bir isim: Majors 34 yaşında.

1.78 cm boyunda olan Majors yaklaşık 90 kilo. Sports Illustrated’ın resmi Instagram sayfasında Tabria Majors’ı yeni modeli olarak tanıtması takipçiler arasında tartışmalara neden olu.

Bazıları Majors’ın kiloları ve kıvrımlarıyla “gerçek” bir görüntüsü olduğunu söylerken; bazıları da “obeziteyi övmek yerine sağlıklı beslenmeyi ve egzersiz yapmanın önemini insanlara anlatmalısınız” diyerek dergiyi bu yaklaşımından dolayı eleştirdi.

Daha önce bir başka büyük beden model olan Ashley Graham; derginin geçen yılki sayısına kapak pozu veren üç modelden biri olmuştu.

Daha Fazla Göster
Başa dön tuşu
Yandex.Metrica