İGF

Muğla Büyükşehir, 29 Ekim kutlamalarına sporla başladı

Muğla Büyükşehir Belediyesi tarafından 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı
kutlamaları çerçevesinde satranç, tenis, ayak tenisi gibi spor turnuvaları
düzenlendi. Turnuvalara Muğla, Aydın, Antalya, Denizli, İzmir, Bursa’dan
sporcular katıldı.

MUĞLA(İGFA)- Muğla Büyükşehir Belediyesi tarafından organize edilen  ve 29 Ekim tarihine kadar düzenlenecek olan etkinlikler dahilinde spor müsabakaları başladı.  

Muğla’da bu yıl 6’ncısı düzenlenen “29 Ekim Cumhuriyet Kupası Satranç Turnuvasına” Muğla, Aydın, Antalya, Denizli, İzmir, Bursa’dan toplam 66 sporcu katıldı. A kategorisinde Muğla Büyükşehir Belediyesi Gençlik ve Spor Kulübünden Hakan Turgut birinci olurken, Bursa Büyükşehir Belediyesi’nden Alper Demirtaş ikinci ve İzmir Karşıyaka Satranç İhtisas Spor Kulübünden Çınar Şeker üçüncü oldu. B kategorisinde Mehmet Sarıgül birinci, Apdülsamet Aslan ikinci ve Mohammet El Achref Bounatıra üçüncü oldu.

Muğla Seydikemer ilçesinde 29 Ekim Cumhuriyet Kupası Tenis turnuvası düzenledi.Turnuvaya Dalaman, Fethiye, Ortaca ve Kaş ilçelerinden 32 sporcu katıldı. Turnuvada Sultan Beyza Kocagöz- Celal Can Kel çifti birinci olurken, Nuriye Acar- Ercan Tezer çifti ikinci ve Zübeyde Taş- Berkant Erden çifti üçüncü oldu.

Menteşe ilçesinde 29 Ekim Cumhuriyet Kupası Ayak Tenisi Turnuvası düzenlendi. Turnuvaya 55 sporcu 12 takım halinde katıldı. Turnuvada Aydın Efeleri birinci, Muğla Masterler ikinci ve T&T Performans Caaching Takımı üçüncü oldu.

 

Daha Fazla Göster
Başa dön tuşu
Yandex.Metrica