Kültür-Sanat-Tarih

Muhteşem İkiliden Nostalji Vakti

Muhteşem İkiliden Nostalji Vakti

Birçok dizi ve filmlerde oynamış ünlü Oyuncu ve Sinema Yönetmeni, Aynı zamanda da Yeşilçam’ın son arşiv atlısı Emre Gönüllü ve Atıf Kaptan’ın torunu Oyuncu, Tiyatrocu Senarist, Yazar, Gazeteci Mustafa Göksel muhteşem bir proje ile Türkiye’yi salladı.

Youtube NOSTALJİ VAKTİ kanalında ‘Nostalji Vakti’ programı ile izleyicilerin ve Türk halkının karşısına çıktı.

Programda Nostalji Kuşak Türk Tiyatrosu, Yeşilçam ve Türk Sineması, Türk Müzik dünyası 50-60’lardan 70-80 ve 90’lı yılların Nostalji Sanatçılarını konuk alan muhteşem ikili Çetin Başaran, Suna Selen, Esin Eden, Ferdi Atuner, Ayla Algan, Meral Kurtuluş gibi Türk Sanatına damga vurmuş devasa usta sanatçıları programa konuk oldular.

Programa son hızla devam eden ikili ilerleyen bölümlerde muhteşem konuklarla daha büyük başarılarla zirveye tırmanmaya devam edeceklerini şimdiden gösterdiler.

Program Youtube’ da kısa sürede uluslararası global ana akıma çıktı ve umulduğundan çok daha büyük ilgi gördü ve tüm sanat camiasından ve usta sanatçılardan takdir aldı. Usta kameraman, stüdyo ve model fotoğrafçısı ve Spor Magazin haber müdürü İlhan Kalpakçı da bu muhteşem programın görüntü yönetmenliğini yaparak muhteşem katkı sunuyor.

Proje’nin mimarları Emre Gönüllü ve Mustafa Göksel ‘biz bu proje ile Türk Sanat camiasına muhteşem bir arşiv ve miras bırakıyoruz. İkimizde bu camiada donanımları ve bilgileriyle bu işi bilerek yapan insanlarız. Çünkü yaklaşık 15 sene sonra Türk Tiyatrosunun çınarlarından ve Yeşilçam’dan pek kimse kalmayacak.

Kalırsa da seksen ve doksanların isimleri hayatta kalacak. Bu yüzden biz böyle bir mirasla yüce Türk milletinin gönlünü kazanıyoruz. Ayrıca Vefat eden büyük ustalarımızı da rahmet ve minnetle anıyoruz. Bizleri bu başarıda bu yere layık gören değerli halkımıza da şükranlarımızı sunuyoruz’ açıklamalarında bulundu.

Daha Fazla Göster
Başa dön tuşu
Yandex.Metrica