Genel

Müzikal Kukla Gösterisi At Yarışları Hipodromunda yapıldı

Müzikal Kukla Gösterisi At Yarışları Hipodromunda yapıldı Kocaeli’mizin Ve Türkiye‘nin tanınan isimlerinden uluslararası sanatçı Kuklacı / Yazar Metin Ateş Bu hafta görülmemiş bir ilke imza attı. Müzikal Kukla Gösterisi At Yarışları Hipodromunda yapıldı detaylar haberimizin içinde yer almaktadır…

Müzikal Kukla Gösterisi At Yarışları Hipodromunda yapıldı

“Cumhuriyet tarihinde bir ilk yaşandı”

Kocaeli’mizin Ve Türkiye‘nin tanınan isimlerinden uluslararası sanatçı Kuklacı / Yazar Metin Ateş Bu hafta görülmemiş bir ilke imza attı.

“Kocaeli Kartepe hipodromunda gerçekleştirildi”

Uluslararası Sanatçı Kuklacı Metin Ateş 23 Nisan Etkinlikleri Kapsamında 24 Nisan da düzenlenen Müzikal Kukla Gösterisini Kocaeli Kartepe hipodromunda gerçekleştirdi.

“TJK TV tarafından da canlı yayınlanan kukla gösterisinde Metin Ateş’ten olağanüstü bir performans”

Cumhuriyet tarihinde bir ilk olan ve TJK TV tarafından da canlı yayınlanan kukla gösterisinde Metin Ateş olağanüstü bir performansla katılım gösteren vatandaşlardan büyük alkış topladı.

Müzikal Kukla Gösterisi At Yarışları Hipodromunda geleceğin sanatçısı çocuklarla

“Sanat hayatında 49 yıl…”

Sanat hayatında 49 yılı deviren Kuklacı Yazar Metin Ateş gösteri boyunca izleyen misafirlere keyifli anlar yaşatırken son çırağı ve asistanı akar haber köşe yazarı Mustafa Göksel de Kendisini yalnız bırakmayanlar arasındaydı.

Müzikal Kukla Gösterisinin izleyicileri
Daha Fazla Göster
Başa dön tuşu
Yandex.Metrica