Genel

Ne derdin var rezil terbiyesiz ne derdin var hayvan

Ne derdin var rezil terbiyesiz ne derdin var hayvan İzmit’te intihar etmek isteyen kıza annesinden hakaret dolu sözler. Anne G.A. kızına kendilerini rezil ettiğini söyleyerek, tepki gösterdi. En iyi okullarda okuyorsun. En iyi şeyleri yiyor içiyorsun hayvan. Ne derdin var rezil terbiyesiz ne derdin var hayvan detaylar haberimizin içinde yer almaktadır…

Ne derdin var rezil terbiyesiz ne derdin var hayvan

İzmit’te, lise öğrencisi 16 yaşındaki B.N.A. 4’üncü kattaki evlerinin penceresine çıkarak intihar etmek istedi. İtfaiye önlem alırken, kendini aşağı bırakan genç kız hava yastığının üstüne düştü. Anne G.A. kızına kendilerini rezil ettiğini söyleyerek, tepki gösterdi.

Okula gitmek istemediği gerekçesiyle bunalıma girdi

Olay, Yahya Kaptan Mahallesi Uluçınar Caddesi’nde bulunan bir apartmanda meydana geldi. Başiskele İlçesi’de özel bir lisede eğitim gören B.N.A., iddiaya göre okula gitmek istemediği gerekçesiyle bunalıma girdi. B.N.A. evde kimsenin bulunmadığı sırada 4’üncü katta bulunan evlerinin penceresine çıkıp intihar etmek istedi.

Pencereden atlarken denize atlarken olduğu gibi burnunu tutması dikkat çekti

Genç kız şaşkın bakışlar içerisinde kendini hava yastığının üzerine bıraktı

Penceredeki genç kızı gören komşuları, polis ve 112 Acil’i aradı. Sevk edilen itfaiye ekibi, genç kızın atlama olasılığına karşı hava yastığı açtı. Bu sırada genç kız “Annem gelsin” diye bağırdı. Bir süre sonra annesi G.A. yerine geldi. Genç kız şaşkın bakışlar içerisinde kendini hava yastığının üzerine bıraktı. B.N.A. pencereden atlarken denize atlarken olduğu gibi burnunu tutması dikkat çekti.

“Ne derdin var hayvan. En iyi okullarda okuyorsun. En iyi şeyleri yiyor içiyorsun hayvan. 40 yıllık devlet memuruyum rezil ettin bizi”

G.A. kızına, “Ne derdin var rezil, terbiyesiz. Ne derdin var hayvan. En iyi okullarda okuyorsun. En iyi şeyleri yiyor içiyorsun hayvan. 40 yıllık devlet memuruyum rezil ettin bizi” diye bağırarak tepki gösterdi.

Kocaeli Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi’ne sevk edildi

Sağlık ekibi genç kıza olay yerinde müdahalede bulundu. B.N.A. sağlık kontrolünden geçirilmek üzere Kocaeli Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi’ne sevk edildi. Polis olayla ilgili soruşturma başlattı.

Daha Fazla Göster
Başa dön tuşu
Yandex.Metrica