Genel

Ne yapayım güzel bir kızdı dayanamadım giymeseydi o şortu

Ne yapayım güzel bir kızdı dayanamadım giymeseydi o şortu Taksici alakasız yollardan gitmeye başlayınca kadın şüphelenip arkadaşlarına ‘Bu adam beni kaçırıyor, yardım edin’ diye mesaj atıyor. Ne yapayım güzel bir kızdı dayanamadım giymeseydi o şortu detaylar haberimizde…

Ne yapayım güzel bir kızdı dayanamadım giymeseydi o şortu

Antalya’da bir kadın bindiği taksinin sürücüsü tarafından kaçırıldı. Genç kadın telefonundaki bir uygulamadan konum paylaşarak kurtulabildi. Tutuklanan taksici kendisini “Çok güzel kızdı dayanamadım, çok alkollüydü, ne yapayım giymeseydi o şortu…” diye savundu.

Candan Tolga Işık‘ın Posta‘da yayımlanan “Dolar nasıl 5.74’ü gördü?” başlıklı yazısının ilgili olan bölümünde ki akış şöyle:

Taksici alakasız yollara sapıyor…

“Hadise dün gece Antalya’da yaşandı. Bir kadın Antalya’da taksiye biniyor. Taksici alakasız yollardan gitmeye başlayınca kadın şüphelenip arkadaşlarına ‘Bu adam beni kaçırıyor, yardım edin’ diye mesaj atıyor.

“Sapık taksici kadının arkadaşlarının elinden polis kurtardı”

Genç kadın aynı anda arkadaşlarıyla mevcut konumunu da paylaşıyor. Arkadaşları polise haber verip taksiye yetişiyor ve önünü kesiyorlar. Taksiciyi bir temiz dövüyorlar. 40 küsur yaşlarındaki taksici ifadesinde kendisini şöyle savunuyor (!): ‘Çok güzel kızdı dayanamadım, çok alkollüydü, ne yapayım giymeseydi o şortu…’

Öğrendim ki taksici dün tutuklanıp cezaevine gönderilmiş.”

Daha Fazla Göster
Başa dön tuşu
Yandex.Metrica