Genel

Net Medya Grup Vatan Partisi Kocaeli örgütünü ağırladı

Net Medya Grup Vatan Partisi Kocaeli örgütünü ağırladı … Vatan Partisi Kocaeli İl Başkanı Yalçın Arslan, basının gücü ve önemine değindiği konuşmasında, “Ülkemizde basın; biran önce eskiden olduğu gibi özgür olmalı” dedi. detaylar haberimizde…

Net Medya Grup Vatan Partisi Kocaeli örgütünü ağırladı

Vatan Partisi’nden Net Medya Grup’a ziyaret

Vatan Partisi Kocaeli İl Başkanı Arslan ve İl Sekreteri Cicioğlu, Net Medya Grup’a misafir oldu

Vatan Partisi Kocaeli İl Başkanı Yalçın Arslan ve İl Sekreteri Sabahat Cicioğlu, bünyesinde 7 gazete kuruluşu olan Net Medya Grup’u ziyaret etti.

Ülke ve dünya gündeminin tartışıldığı toplantıda çözümlere yönelik konular ele alındı. Vatan Partisi Kocaeli İl Başkanı Yalçın Arslan, basının gücü ve önemine değindiği konuşmasında, “Ülkemizde basın; biran önce eskiden olduğu gibi özgür olmalı” dedi.

Zor bir süreçten geçildiğinin altını çizen Net Medya Grup ortaklarından ve İnternet Gazeteleri Derneği Başkanı Sone Kılıç da, “İnternet Gazeteleri Yasası yıllardır mecliste. Yasasın çıkmasını sabırsızlıkla bekliyoruz” diye konuştu.

Vatan Partisi Kocaeli İl Başkanı Yalçın Arslan, İnternet Gazeteleri Derneği Başkan Yardımcısı Mecit Ünal ve Kocaeli Medya Mensupları Cemiyeti 2. Başkanı Ufuk Bagan’ın da bulunduğu toplantıda; partilerinin ülke ve dünya siyasetine bakışlarını ve projelerini aktardı. Başkan Arslan ve İl Sekreteri Cicioğlu ziyaretin sonunda; “Mavi Vatan Geleceğimizdir” temalı bir tabloyu Net Medya Grup’a armağan etti.

Daha Fazla Göster
Başa dön tuşu
Yandex.Metrica