https://www.kocaeli.bel.tr/
Genel

Odabaş: “İhlas Kuzuluk Kaplıcalarında araçlar mahsur, insanlar mağdur”

Odabaş: “İhlas Kuzuluk Kaplıcalarında araçlar mahsur, insanlar mağdur” … Odabaş; “Yoğun kar yağışı sonucu yolları kapanan İhlas Kuzuluk Kaplıcalarında mahsur kalan araçların mağdur olan vatandaşları plastik küreklerle yolları açmaya çalışıyor” dedi. detaylar haberimizde…

Odabaş: “İhlas Kuzuluk Kaplıcalarında araçlar mahsur, insanlar mağdur”

Kar yağışı ülkenin bir çok bölgesinde mağduriyetler yarattı. İlgililerin duyarsızlığıyla yoğun kar yağışıyla birleşince yollarda mahsur kalanların çilesi arttı. Kuzuluk Kaplıca Evleri Devremülkzedeler Dayanışma Derneği başkanı Bahri Odabaş aynı olaydan muzdarip olarak yetkililere çağrıda bulundu.

Odabaş; “Yoğun kar yağışı sonucu yolları kapanan İhlas Kuzuluk Kaplıcalarında mahsur kalan araçların mağdur olan vatandaşları plastik küreklerle yolları açmaya çalışıyor” dedi.

Odabaş, yaptığı açıklamada şu ifadelere yer verdi.

İhlasın 25 yıldır yöneticiliğini yaptığı, bir daireden ayda 1600 TL, 1500 daireden yılda yaklaşık 28 milyon hizmet bedeli aidat toplayan İHLAS, iki günden beri sitenin yollarını kardan temizlemek için bir CSB göndermediği için bu gün işe gidemeyince, yarın işe gitmek için plastik küreklerle çıkış yolu bulmaya çalıştık.

Dernek olarak 15 yılda beri bu soygun ve duyarsızlık için mücadele ediyoruz.

Umarım devlet yetkilileri sesimizi duyup bu probleme bir çözüm üretir.”

Etiketler
Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu
[bws_google_captcha]
Kapalı
Kapalı