Bilim-Teknoloji

Öğretmenler Çınar Akademi’de işbaşı yaptı

Öğretmenler Çınar Akademi’de işbaşı yaptı

İzmit Belediyesinin eğitimde fırsat eşitliği sağlamak amacıyla hizmete sunduğu ücretsiz kurs merkezi Çınar Akademi’de 2022-2023 Eğitim-Öğretim döneminde görev yapacak olan öğretmenler işbaşı yaptı

İzmit Belediyesi Kadın ve Aile Hizmetleri Müdürlüğü bünyesinde eğitimde fırsat eşitliğini sağlamak amacıyla hayata geçirilen önemli projelerden biri olan Çınar Akademi’de görev yapacak öğretmenler çalışmalarına başladı. 8 branşta toplam 14 öğretmen kentin yeni eğitim markası olan Çınar Akademi’de öğrencilerini bekliyor.

HEYECANLA ÖĞRENCİLERİNİ BEKLİYORLAR

Çınar Akademi’de görev yapacak olan öğretmenler tanışma toplantısı ile göreve başladılar. Göreve başlayan öğretmenler ilk günde toplantı ve fikir alışverişi yaptılar. Önümüzdeki pazartesi günü (12 Ağustos) 12. Sınıf öğrencilerinin katılımıyla ders başı yapacak olan Çınar Akademi öğretmenleri yeni eğitim-öğretim yılı için büyük bir heyecanla öğrencilerini bekliyorlar.

BİLGİ ALABİLİRLER

Ücretsiz kurs desteği almak isteyen öğrenciler Mehmet Ali Paşa Mahallesi, Demokrasi Bulvarı 71/1 adresinde bulunan Çınar Akademi Kurs Merkezine giderek bilgi sahibi olabilirler.

Daha Fazla Göster
Başa dön tuşu
Yandex.Metrica