Genel

Okullardaki Atatürk büstleri İzmit belediyesince yıkanıyor

5 yıkama aracı ve 15 personelle şehirdeki okul bahçeleri ve Atatürk Büstlerinin neredeyse tamamı yıkandı...

Okullardaki Atatürk büstleri İzmit belediyesince yıkanıyorAtatürk Büstlerinin neredeyse tamamının yıkandığını belirten belediyenin temizlik işleri müdürlüğü yetkilileri pazartesi gününe kadar tüm okullarında ki çalışmaların tamamlanacağını belirttiler. detaylar haberimizde…

Okullardaki Atatürk büstleri İzmit belediyesince yıkanıyor

İzmit Belediyesi, okul bahçelerinde bulunan Atatürk Büstlerini yıkayarak yeni döneme hazırlıyor.
İzmit Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü tarafından yürütülen çalışmalarda şehirdeki okulların bahçeleri ve Atatürk Büstleri yıkanarak, yeni eğitim öğretim dönemine hazırlanıyor.

Okullarda Atatürk büstü için yoğun çalışma

Yaz tatili boyunca okullarda yoğun bir çalışma yürüten İzmit Belediyesi’nin Fen İşleri Müdürlüğü; Park ve Bahçeler Müdürlüğü ve Temizlik İşleri Müdürlüğü ekipleri okullardaki çalışmalarını sürdürüyor. Okulların yollarından, kaldırımlarına; bahçe düzenlemelerinden bina içi çalışmalarına kadar yoğu mesai yürüten ekipler, son olarak okul bahçelerini ve Atatürk Büstleri yıkayarak bakımdan geçiriyor.

5 yıkama aracı ve 15 personelle

5 yıkama aracı ve 15 personelle şehirdeki okul bahçelerinin ve Atatürk Büstlerinin neredeyse tamamının yıkandığını belirten belediyenin temizlik işleri müdürlüğü yetkilileri; pazartesi gününe kadar İzmit ilçemizdeki tüm okullarında yapılan çalışmaların tamamlanacağını belirttiler. Belediye bünyesindeki üç müdürlük tarafından ortak yürütülen çalışmaları yakından takip eden İzmit Belediye Başkanı Fatma Kaplan Hürriyet de “Ulu Önderimiz Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün ışığıyla büyüyen evlatlarımıza hizmet etmek bizim için onurdur. Okullarımıza desteğimiz eğitim öğretim dönemleri boyunca da devam edecek” diye konuştu.

Daha Fazla Göster
Başa dön tuşu
Yandex.Metrica